Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babácskánk két hetes. Piros...

Babácskánk két hetes. Piros folt a hátán. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyermekorvos annyit mondott rá (babánk 4 napos korában), hogy nem tudja, hogy mi lehet az... Valakinek volt már hasonló? Ez nem olyan gólyacsípésféleség. Két hét után is rajta van, más hasonló pirosságok napok alatt eltűnnek igaz?


Köszi előre is.


2012. máj. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,hogy a terhességed alatt valami ott megsértette a hátadat. Én térdre estem 2,5 hónaposan. A lányom térdén először piros,most már barna folt van,olyan tájékon, ahol lehorzsoltam.

Persze,lehet más is.

2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a combján van folt. Először azt hittem, ahogy kivették, megszorították, de nem múlt el. A védőnő szerint anyajegy... Hát annak jó nagy. esetleg tudnál (akár priviben is) képet küldeni róla?
2012. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso eleg vicceset irt, no de nem ez a kerdes.

Latatlanban ezt nehez megmondani, en elugranek vele egy borgyogyaszhoz. Utalom, amikor egy orvos olyat mond, hogy nem tudja, mi az, szamomra elveszti a hitelet.

2012. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyre növekszik és kidudorodik és egyre pirosabb bordóbb, akkor éranyajegy (hemangióma). Keress rá a neten. Jó indulatú, sokan nem foglalkoznak vele, mert felszívódik.

Heim Pálban érsebészeten foglalkoznak vele.

Én gyerekemen is volt, elvittem, fagyasztó kezeléssel szépen visszahúzódott, nem tudott megnőni nagyra.

2012. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!