Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet leggyorsabban...

Hol lehet leggyorsabban eladni kinőtt babaruhákat?

Figyelt kérdés
Teszveszen rengeteg van fent,így ott nem nagyon látom értelmét feltenni őket.Esetleg tudtok valami jó oldalt,ahol jó áron el lehetne adni a feleslegessé vált holmikat?
2012. máj. 13. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig a teszvesz-en lehet a leghamarabb. Apród, jófogás, expressz, ezek is hasonlók.

A védőnő esetleg ajánlani tud valakit helyben aki megvenné.

Esetleg a környéketeken nincs bababizományi?

2012. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden általam ismert oldalra felraktam a ruhákat, és ahol elment, az mindig a vetera/tesz-vesz volt...
2012. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kérsz érte túl sokat, jó az ár/érték arány, akkor vatera/teszvesz. Nekem ott gyorsan ment.
2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..akkor csak megpróbálom a teszveszen,és a vaterán.Remélem,hogy sikerül! :)
2012. máj. 13. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:

én feladtam egy csóró anyukának postán csomagba a kinőtt használható babaruháinkat:)

ha megteheted te is keress egy szegénységben élő anyukát:)

hamar találni fogsz


minden jót

egy csóró anyuka

2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jófogás,Babaszoba csevegő,vatera,tesz-vesz,expressz,zsibvasar.


4 gyerkc anyukája

2012. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!