Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok venni megfizethető...

Hol tudok venni megfizethető áron 44-es 50-es babaruhákat fiúra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A vaterán és a teszveszen nagyon jó kis ruhacsomagok vannak!

De az expressen is találkoztam már ilyennel!

Vagy vannak ezek a babaexpok is!

2012. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vásárlás, de nem tudom hogy ismered-e a manócsomag alapítványt. Nézz szét a honlapjukon: manocsomag.hu
2012. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam a Brendonban ill a Cora-ban is.
2012. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Turkálókban egyre több a nagyon pici body, rugdalózó. 1,5 éve, mikor nekem kellettek, mert a fiamra az 56-os óriási volt, sehol sem találtam. Most van.
2012. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a manócsomagot javaslom. Bár használt ruhák, de nagyon klasszak. Nem kell érte fizetned, csak annyi a dolgod, hogy a manocsomag.hu-n megigényeled, pár nap és meg is kapod a csomagot. Viszont, ha már kinőtte a babád, akkor vissza kell küldened, tehát csak ennyi pénzbe kerül. Tavaly én is megigényeltem az ikreimre, mert koraszülöttek voltak és hatalmas segítség volt, hogy nem kellett ilyen pici ruhák után szaladgálnom. Csak javasolni tudom.
2012. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kikk-ben vannak nagyon picik is és jó áron 300Ftól is akár és még új is nem használt, minőségi bio pamut.
2012. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!