Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is volt, hogy csak...

Másnak is volt, hogy csak éjszaka kínozta a babát a fogzás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Egy hete nem alszik jól. 2 éjszaka rosszul aludt, aztán 2 éjszaka nagyon jól. Az elmúlt éjjel pedig szörnyű volt. Pontosan 50 percenként kellett bemennem hozzá. Mire elaludtam volna megint kelni kellett. Először azt hittem fejlődési ugrás miatt alszik rosszul, de evés után is ugyanúgy kelt. Szerintem a foga, bár az ínyén nem látok semmit. Nappal nagyon jókedvű, létezik hogy csak éjjel kínozza a fogzás. Hány rossz éjszakára számoljak még? Nektek mi vált be, hogy jobban aludjon?
2012. máj. 14. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy nappal is üvöltött, annyira fájt neki, de az éjszakák borzalmasak ha fogzik. Nappal el tudja terelni a figyelmét, játszik, mással van elfoglalva. De éjjel a sötétben nem tud mit csinálni. Dentinox és hűtött cumi cserélgetése. Nálunk ez válik be. Az 50 perc jobb mint a 10-30 perc :))

És egyébként akkor kínozza őket a legjobban, amikor mi még semmit nem látunk belőle. Amikor csak mocorognak. Mikor már kijön és látható a dolog, előtte pár nappal minden abbamarad, nyugis lesz.

2012. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak az esték gázosak, ha jön vmelyik fogacska. A Viburcol kúppal (homeós szer) viszont, megelőzhetjük, az éjszakai ébredéseket. Ha a kaksin, vagy a napközbeni esetleges nyűgőségéből látom, hogy fogacska van a dologban, akkor este fürdés után már kapja is a kúpot. Reggelig alszik.
2012. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!