Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor aludta át babátok ismét...

Djudit kérdése:

Mikor aludta át babátok ismét az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, 2 hónaposan 6-8 órákat aludt egyhuzamban éjjel. Aztán olyan 4-5 hónaposan elkezdett többször ébredni, akkor még csak anyatejet evett-ivott.Mára már szépen eszik mindent, reggel és este cicizik nappal, de 2-szer még most is szopik éjjel 1 körül és 5 körül, úgy, hogy 9-kor alszik el. Van, hogy többször ébred, de akkor visszaalszik cici nélkül. Azokhoz szólna elsősorban a kérdésem, akik hasonló cipőben jártak, de mostanra már jól alszik éjjel a babájuk, és nem hagyták sírni a babát. Mi hozott megoldást? Az idő, kinőtt fog, másfajta étel, járás...???

2012. ápr. 12. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en fiam 14 hos es meg mindig ebred tobbszor szopizni, ez van. Mivel mellettem alszik, csak oda kell fordulnom hozza es alszik is tovabb, nem kel fol, almaban szopizik. En ugy vettem ki ismerosok tanacsabol, itt az oldalon, hogy idovel majd valtozik. Gondolom, minden gyerek mas. Ugyhogy megoldast nem tudok, de engem is erdekel, hatha tud valaki okosat irni.
2012. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 hós kislányom mellett sem nyugodt az éjszaka. Ha szerencsém van, csak 1-2 alkalommal kel fel inni, ha nincs, akár 8-10 alkalommal is... Én is vágyom már egy átaludható éjszakára.

Szóval a válaszok engem is érdekelnének!

2012. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en lanyom ugyan csak het honapos koraig szopizott ejszaka de leirom hogy alakult nalunk. cumizott mar elotte is, szoval az ekjszakai szopirol nem voltnehez leszoktatni. csakhogy en elkovettem azt a hibat, hogy mikor 11 honaposan a cumirol is leszoktattuk teaval kinaltam cumisuvegbol, mert attol.megnyugodott ha felkelt ejszaka. ez odaig fajult hogy 1 eves koratol -igaz elotte sem aludt jol de.maximum 2-3 alkalommal kelt csak fel inni, volt hogy csak 1szer azok mar jo.estenek szamitottak- eloszor csak tobbszor ebredt volt hogy 6-8 alkalommal is ejszaka, ilyenkor mar a "csak 3 felkeles" is jonak szamitott, majd lassan odig fajultak a dolgok, hogy 15-20 percnel nem aludt tobbet, es akkor is folyamatosan forgolodott, nyuglodott. ekkor dontottem ugy a szomszed tanacsara hogy leszokttom az ejszakai teazasrol is, mert rakapott a cumisuvegre. sot azt is elvettem tole, azota csak poharbol van ivas mindig. a lenyeg, hogy mar aznap este csak ketszer kelt, es sikerult tea nelkul megnyugtatni, masnap meg ugyanez, es harmadik napra vegigaludta az ejszakat. el sem akartam hinni. van meg neha hogy hallom hogy eseleg megebred, pl fordul, heyezkedik, de nem sir, nem kell atmenni hozza, pruntyog vagy fel percet, es.alszik is tovabb. mondjuk ez is a ritkabb eset, altalaban egy pisszenes nelkul alszik. szoval lassan 3 hete visszakaptuk az ejszakakat, es vegre en sem erzem ugy magam napkozben mint a mosott kaki. drasztikus valtozas szerintem, persze biztos az is segitett hogy a 4 hatso orlon kivul minden foga kijott, de pl az utolso ketto a heten jott ki pont, nem igazan viselte meg, tehat fogzasra lehet fogni a rossz alvast, na de nem mindig. remelem segitettem annak aki hasonlo problemakkal kuzd. ja es epp ma 16 honapos.
2012. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!