Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy gyereket,...

Miért kell egy gyereket, babát háziállathoz hasonlítani?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,de nagyon hülye dolog,azzal példálózni,hogy nincs kutyád stb. ha valaki kérdez valamit pl neveléssel kapcsolatban.

Több válasznál is olvastam ilyesmit.

Csak engem irritál?


2009. jún. 26. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


A párom nővére is egy szinten tartja az öleb hordozható csivaváját a gyerekekkel! 36 éves és persze egy férfi se marad meg hosszú távon mellette.

Nekem volt kutyám macskám és egyáltalán nem össze hasonlítható!!! Azért mert pici a babám 3 hónapos Ő egy kis ember attól hogy nem tud beszélni kifejezi magát napról napra fejlődik.

Aki állattal hasonlítja össze az embert annak gond van a fejében!!!

2009. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Én olyan formában szoktam hasonlítani háziállathoz, hogy pl."Ő nem egy kiskutya, hogy megfogod aztán viszed ha kell ha nem".

Nekem van egy macskám kint a kertben. Azóta lakik kint amióta megszületett a babánk addig a fejünkön aludt.:/

2009. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye arra a "hisztis" kérdésre célzol pár kérdéssel előtted? Én most olvastam és nekem sem tetszett az első válasz, abban volt hogy nem volt neked háziállatod, mert hogy úgy kell fegyelmezni a babát is. Ez nekem is nagyon furi. Van egy 1 éves lányom és egy 2 éves kutyám de nem tudom őket összehasonlítani
2009. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nevelés tekintetében igenis vonható párhuzam, hisz mindkét esetben az akaratodat, szabályaidat szeretnéd érvényesíteni, tanítasz, fegyelmezel. Ebben van hasonlóság, nem a gyerek hasonlít a kutyára.
2009. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,onnan indultam ki abból a kérdésből,de sok helyen olvastam már korábban is.

4. válaszoló,igen.értem én,de akkor is a babánkról,gyermekeinkről van szó,nekem nagyon furán hangzik .

2009. jún. 26. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek veled!Nem véletlen,hogy vannak emberek és állatok.Létre jött a civilizáció,ami az emberekről szól.Szeretem az állatokat,de nem tudnék pl együtt aludni velük,puszilgatni stb.,én csak megsimogatom és ennyi.Számomra elképzelhetetlen,hogy a babáim mellett állat legyen és,hogy az életemben olyan szerepet töltsenek be mint a gyerekeim.Aki ezt teszi persze nem elítélendő, "mindenki másképp csinálja" csak én inkább megtartom a 3lépés távolságot az állatokkal.DEEEEE!Egyszer majd,ha a gyerekeim nagyobbak lesznek és kis háziállatot szeretnének,kutyát v. macskát valószínűleg kapnak is és akkor lehet,hogy én is másképp látom majd ezt.Bár a baba kontra háziállat összehasonlítás akkor is elképzelhetetlen lesz!!!!!
2009. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!