Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anmar Hilux babakocsiról...

Anmar Hilux babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon tetszik, bár a férjem kicsit sokallja az árát....De kipróbáltuk boltban hihetetlen könnyed, fantasztikus...Bevált,van esetleg valami problémája??
2012. máj. 15. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, 85 ezer forint volt a Baby Centerben, és szerintem megéri az árát, én ebben az árfekvésben nem láttam olyat, ami ilyen jó lett volna. :)
2012. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

69.900 a Bippánál!

Én is ez meg egy másik között vacilálok,csütörtökön megyek megnézni,illetve választani és megrendelni...Kiscsajos szín kell,és olyan nincs készleten sajna.

Jókat hallani róla amúgy!

Te hol nézted?

2012. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szolnokon néztem egy bababoltban, ott nagyon drága 82 e ft. De sok kocsijuk van,így tudtam igazán őket összehasonlítani.

3 verzióm volt PC682, Anmar hilux, és a raf-pol fenix, a pc-t rögötn kizártam, gagyinka tünt a babakocsi anyga, és kicsi is, szűk is:)

A másik kettő között a kerék dönött,anmar az fújtatható és kipróbáltuk a kezelhetősége, patkára való falhajtás a rugózás valami szuper:):):)És az eladó szerint kevés probléma szokott vele lenni.

2012. máj. 15. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szuper,sztem én is amellett fogom letenni a voksom...én még a mikado astont néztem,az is hasonló,de igazából van belőle egy virágos mintás fukszia színű és annyira tetszik,szóval azért megnézem mindkettőt és úgy döntök majd. Rendelni is tudod a Bippa Kft-től...kiszállítják...69-ért!Óriási az aston is 105eFt,de találtam egy akciósat ott 79e,hát nem mindegy,nem igaz! Az első babakocsi amit kinéztem az a Touragoo Flame...tök ugyanaz mint a Hilux,csak sztem szebb az anyaga a Hiluxnak,már képről is :) A váz ugyanolyan sztem. Üdv!

2012. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 hónapja gyűrjük, és nagyon szeretem én is, és a fiam is. Igazi kényelmes fészek mind három része!


Hátrány: nem fordítható át a tolókar (tavaly sokat küzdöttem a napfénnyel) + mérete miatt meg kell gondolni, hogy hová tudsz bemenni vele.

Ezekkel a hátrányokkal én együtt tudok élni vele. Mi is a Bippa kft-nél vettük 65000-ért 1,5 éve (járt hozzá egy 5000 ft-os ajándék is).

2012. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott: a fék kezdi felmondani a szolgálatot... (de a párom orvosolta). Bár én fékezem ha kell, ha nem :(
2012. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Erika84 válasza:
Nekem is nagyon tetszik, én még a Tomas Multifunkciós babakocsit néztem.Valaki tud erről véleményt írni?
2012. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül én is a Tomas mellett döntöttem, 1 hónapja használjuk ugyan még csak. De idáig minden oké velem, szuper kocsi!!
2012. okt. 1. 13:15
 9/10 Erika84 válasza:
Szia.Tudnál még valamit írni a tomas multifunkciós babakocsiról?Árban jobb mint a hilux, de minőségben?Meg akartam már nézni személyesen, kipróbálni, de nincs nálunk a környéken egyik bababoltban sem.Képek alapján hasonlónak tűnik, mint a hilux.Előre is köszönöm válaszod.
2012. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,régen jártam erre:)


7 hete használjuk, nincs vele semmi probléma, imádom, mindenki dicséri,hogy milyen szép kocsi. Kényelmes nekem-babámnak is. arra megy amerre én szeretném, hiába a bolygókerék(sokan panaszkodnak más márkájú kocsikra).

Én elégedett vagyok vele nagyon

2012. okt. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!