Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bohém mama vagy Bora babaerszé...

Bohém mama vagy Bora babaerszényt vegyek 8 hós karonülő kisfiamhoz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Bohém mamát ismerem, mert most keresgélek....praktikusabb/gyorsabb lenne sokszor a mei-tai helyett.
2012. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez tényleg 2 mozdulat. Több bnőm használ ilyet, én is próbáltam, nagyon tetszik, csak nem tudom, melyik faja legyen. :P Hosszútávon nem kényelmes, de erre azt szoktam mondani, hogy hosszú távon kézben vinni sem kényelmes a gyereket, de néha mégis fel kell kapnom. ;) Főleg nyárra lenne jó, mert a hordozóba beizzad, ezért szeretem kivenni, amíg beszaladok valahová, na meg azt már ki is növi lassan és bazi nehéz vele. :S


A Borának úgy látom rugalmasabb az anyaga, nem tudom az vajon hány kilóig bír.

2012. máj. 15. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most érkezett meg a Bora erszény amit rendeltem! Álomszép! Nagyon kedves Kata aki készíti és nagyon gyors is csak ajánlani tudom! A bohém mamát nem ismerem, de azt mondják ugyan az, viszont a Bora ára kedvezőbb és nekem az anyagminták is jobban tetszettek!
2012. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha szinte ugyanaz, akkor én is a Bora mellett fogok dönteni, mert annak párnázott a lábrésze, meg a válla úgy tudom, meg ott az egyik szín jobban bejön. ;)
2012. máj. 15. 11:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Csajosból rengetek álomszép van, de nekem kisfiam van, őt meg nem akarom virágosba/keleti mintásba tenni. :P
2012. máj. 15. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Borát ajánlom:).
2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Kata készít neked egyszínűt is nem kell feltétlenül mintásnak lennie. Két neked tetsző színből kombinálva is szuper jó lesz majd meglátod.Én most tettem bele a Királylányomat és hát össze nem hasonlítható az előző erszényünkkel. Nagyon jó!!!!!!!!
2012. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!