Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon van baba- mama klub?

Miskolcon van baba- mama klub?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, igen. A Weidlich udvarban van egy, meg foglalkoztatók (éneklős, mondókás) is vannak pl. Tesco gyermekmegörzőjében vagy ugyanez a Szilvás utcai bölcsiben vagy oviban. Még nem voltam egyikben sem, de épp gondolkodom, hogy ki kellene próbálni valamit.
2012. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és biztos van több is, más is, de csak ennyiről tudok. Védőnőnek elvileg illik ismerni ezeket. Rákérdezhetsz tőle is.
2012. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A W. udvariról tudtam de arról azt hallottam, hogy eléggé zártak, nem nagyon fogadják be az újakat :(. Diósgyőr környékén nincs esetleg?
2012. ápr. 14. 10:49
 4/9 anonim válasza:
Igen, a W. udvarral kapcsolatban nekem is ez a tapasztalatom, hogy zártak. Maguknak csinálták a Holdamosok:(
2012. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi az, hogy "Holdamosok"?

És akkor hová érdemes menni vajon? Jó lenne egy kis társaság picurnak.

2012. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék járni valahová a kisfiammal, de a védőnő nem tudott mondani helyet, ahová lehetne. A Tesco, Szilvás utca meg nekem elég messze van sajnos :(
2012. ápr. 20. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én nemrég kezdtem el járni a Holdam udvarba, tényleg eléggé zártak, de aranyosak, kedvesek és segítőkészek. Már sok kérdésben segítettek. Nyugodtan gyertek el, én is az első 2-3 alkalommal kukán játszottam a gyerekekkel, most már meg is merek szólalni. :) Egyébként vannak kötetlen beszélgetések, meg gyerek foglalkozások is. www.holdam.hu


Nekem egy 18 hónapos kislányom van, ha valamelyikőtöknek, vagy akár mindenkinek találkozhatnánk, ismerkedhetnék, közösen elmehetnénk a baba- mamás eseményekre. Kislányomnak és nekem is jól jönne egy kis társaság.



JA! És van az Adyban is valamilyen klub, de csak annyit tudok, hogy szerdánként 10 től van és csak most fog indulni, itt találtam egy anyukát aki oda keres társat.


Diósgyőrben a várral szembeni gyerekkönyvtárban működik a Boribon klub. Minden hónap első hetén van, azt hiszem hétfőn vagy kedden. Most 7-én volt, majd következő hónapban írok hogy mikor lesz, egyébként ha bemész és szólsz hogy szeretnél a klubba járni, beiratkozol ingyen gyerek könyvtárba és küldenek róla e-mail értesítőt, hogy mikor lesz a következő találkozó.

2012. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jár valaki Miskolcon a "kismamák beszélgető körébe"?


ez a kérdés címe, ahol az anyuka talált egy klubot ami az Adyban lesz

2012. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BORIBON BABA-MAMA KLUB


JÚNIUSI találkozója

a Petőfi Sándor Könyvtárban!


(Mc, Nagy Lajos király u. 16. Nyitva: hétköznap 10-19-ig)


A következő találkozót

Június 4-én, HÉTFŐN 10 órától tartjuk!


Aktuális programunkból:


- A márciusban nagyon várt, de betegség miatt akkor elmaradt

„Négy évszak” című fantasztikus babaszínházi előadást hozzák

el nekünk a Csodamalom Bábszínház művészei!

- A produkcióra a helyszínen jegyet kell vásárolni, melynek ára:

400 Ft/fő! (gyereknek, felnőttnek egyaránt) Ne hagyjátok ki!


- Beszélgetünk, könyvezünk, játszunk, kekszezünk, teázunk…


ahogy szoktunk.

- Kikölcsönzött könyveiteket várjuk vissza cserére!


A klubtagság és a foglalkozás ingyenes,

szeretettel várunk minden kisgyermeket és szülőt!

2012. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!