Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van Magyarországon a...

Hol van Magyarországon a legjobb strand, ahol akár több gyerekmedence is van?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiunkkal most először készülünk nyaralni, és olyan helyre szeretnénk utazni, ahol el tudjuk vinni strandra is. Fontos, hogy akár több pancsoló, esetleg játszóház is legyen benne, ezért tettem fel a kérdést, hátha vannak tapasztalataitok. Melyiket ajánlanátok? (vagy hova ne menjünk semmi esetre sem?)
2012. máj. 15. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ide megyünk: [link]


Van kinti (árnyékolt) és benti pancsoló is, direkt igy kerestem, igy rossz idő esetén is tudnak fürödni. Van benne egy kisebb játszóház is. 7 perc sétára van a gyenesdiási strand, ami a Balaton egyik legigényesebb strandja, van gyerekeknek kialakitott sekély öböl is. Szintén a közelben van a Kalandpark, bár azt nem tudom, hogy másfél évesedet érdekelné-e már.

Félpanzióval 5 éjszaka négyünknek (csak felnőttet kell fizetni) 105000 Ft. Adnak utazóágyat és tesznek a szobába (kérésre) melegitési lehetőséget.

2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper!!! Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!