Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet olyan, hogy nem fáj...

Létezhet olyan, hogy nem fáj a babának, ahogy nő a foga, minden előjel (sírás, nyálazás, stb) nélkül egyszer csak ott egy fogacska az ínyben? Hallottatok már ilyen "legendát"?

Figyelt kérdés
Köszi :)
2009. jún. 26. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul,az anyukák bánatára nagyon kevés babánál. Szomszédomék kisfiának úgy kijött akét alsó és két felső foga,hogy szinte észre sem vették.Egyedül a nyál és a kéz tömködése jelezte a dolgot.A többivel azért szenvedett egy kicsit,de messze nem annyira mint mások akiket ismerek.
2009. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, konkrétan az én fiam sem szenvedte meg különösebben az első fogakat. (nyáladzott, és tömködött mindent a szájába.)Szerencsésnek mondhatom őt is és magamat is.
2009. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik persze, nálunk is igy volt :)
2009. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó ilyeneket hallani :)

Drukkolok magunknak is! Lassan 7 hónapos a babám, de még semmi jel. Annyira nyugodt és "nagykönyv" szerinti baba, hogy meg se lepődnék, ha csak úgy minden előjel nélkül jönne a foga.

Köszi Lányok!

2009. jún. 26. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van, egyiknél se volt semmi különösebb jele, hogy bújna a foga, aztán egyszer csak koccant a kiskanál a fogacskán. Tehát ez nem legenda, hanem színtiszta valóság. :))
2009. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, még a rágófogakat is akkor vettem észre, amikor nagyon nevetett, és beláttam a szájába.
2009. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba, de mikor elkezdett fogzani, bizony jöttek a nyűgösebb napok és éjjelek. Drukkolok, hogy ti ne érezzétek meg!

6 hós babás

2009. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 26. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem csak legenda:) Létezik ilyen.


Mi is átéltük:)


Nálunk az alsó első 2 fog észevétlenül jött ki. Se nyál, se sírás, se hőemelkedés, se hasmenés, se rágcsálás.


Utána a felső első 4 egyszerre jött. Akkor 2 éjszaka volt olyan, hogy egyszer felkelt sírva a kisfiam, de 1 óra múlva már aludt is vissza.


Most jön a bal és jobb felső hátsó foga, kisőrlője. Semmi tünet. Fogmosáskor vettem észre, hogy valami fehér van ott. Először azt hittem valami hólyag, mondván a leghátsó fog még nem jöhet:) Mégis az volt.


Tegnap pedig teli szájjal vigyorgott, és akkor vettem észre, hogy a jobb alsó hátsója már félig kint van.


Minden este van fogmosás, de hátra csak bedugom a kefét, picit sikatyolok, és nem láttam eddig, hogy lenne ott valami:) Mostmár tudom és jobban fogom sikatyolni hátul is.


15 hós


Van borostyán lánca, nem tudom annak köszönhető-e, hogy észre sem vesszük a fogzást.

2009. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elso fogacska 8 honaposan bujt ki, es semmi kulonos nem volt, en csak azt vettem eszre hogy kibujt megint egy es megint egy ujabb. Fajdalom nelkul bujtak a fogak.
2009. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!