Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsicipő, kocsikabát mennyire...

Kocsicipő, kocsikabát mennyire kell június végi babának?

Figyelt kérdés

Most veszegetem meg a babaholmikat, csak elgondolkodtam, hogy 30 fokban nem elég-e egy body+ rugi?

Köszi!

34 hkm


2012. máj. 16. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy kell! Nehogy bepácold szegény gyereket!
2012. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 szerintem kell, mert nyáron is szokott lehűlés lenni, olyan idő mint most, 15-17 fok, akkor bizony kell!

Na meg ha este mentek valamerre, akkor is kell!

2012. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tavaly vagy tavalyelőtt újszülöttet június végén vittek haza a kórházból, és estére be kellett fűteni, olyan hideg volt!!! Én is június végére várom, bevallom turkáltam (márkás, és gyönyörű) kiskabátot, vastag rugit, vészhelyzet esetére. Bodyt meg rugit persze vettem rendeset, de ha nagyon lehül, hirtelen tudjak rá mit adni. Kocsicipőt én nem vettem. Bocs az offért, de lent van már a pocakod? Hogy érzed magad? Mennyi és milyen pelussal készülsz előre?
2012. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ha tényleg 30 fok lesz elég a sima body+rugi ugye?

Meg ha veszek kocsikabátot 62-es nagyon óriási lesz ha véletlen rossz idő lenne?

2012. máj. 16. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Kell melegebb ruha is neki.

Gondolj csak vissza, milyen hideg volt hetekig tavaly júliusban:(

Én a kocsicipőket nem szeretem az újszülötteknek, inkább zoknit adok rájuk.

2012. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz azért olyan nagy a 62-es.Max felhajtod az ujját.Nézd a jó oldalát....ősszel is lehet hogy jó lesz.
2012. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Nekem alapból lenti csúcsos hasam van, nem tudom mennyire tudna még lejjebb menni :) Pelusokból meg vettem 1-1 libero meg pampers pelust, sógornőméknél ezek jöttek be, úgyhogy mi is megpróbáljuk.

Most hétvégén esküvőre megyünk, úgyhogy igyekszem nagyjából rendbe rakni a dolgokat, mert ha a férjemre marad ő mindent az első boltban vesz meg, ami kb 3x annyi lesz, mintha összevásárolgatnám..

2012. máj. 16. 09:39
 8/10 Kerria ***** válasza:

Cipő nagyon felesleges...szerintem. Az én kislányom decemberben született, december végén már simán sétáltam vele, és egy vékony zoknit, és egy vastagat húztam a lábára a rugdalózóhoz pluszban. A vékony ment a rugi alá, a vastag fölé.


Nálunk nem javasolják a cipőt, mert a bokájának nem tesz jót (főleg ha nehéz ráadni)


Egy kiscipőnk volt, azt is csak húsvétkor adtam rá, amikor vendégségbe mentünk...


Kocsikabát legyen egy, ahogy egy előttem szóló is írta, mert ha tényleg hűvösebb idő van, akkor azért az kell, és cipő helyett én a zoknit javaslom, de Neked nyári babásként elég a vékony.


Boldog babavárást! :)

2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszi mindenkinek!


Akkor szerintem keresek egy 62-t, amúgy én is zoknit gondoltam rá, csak nem tudtam mennyivel másabb a kocsicipő és hogy megéri-e. Van pár melegebb ruhánk is, bár nagyrészt azok is 62-esek (örököltük), de köszi a jótanácsokat!

2012. máj. 16. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Kabátot nem venné,turiztam egy vastag kötött pulcsit,de nem volt olyan hideg,hogy használni tudtam volna.Kocsicipő sem volt,ha nagyon hideg lett volna,akkor elugrok gyorsan és veszek,de előre tök felesleges lett volna,szerintem.
2012. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!