Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május végi - június eleji...

Május végi - június eleji babának elég a pamut kocsikabát a legkisebb méretből, ugye? Plüssöt még nem kell neki venni?

Figyelt kérdés
Ill. rugiknál is, inkább csak pamut kell? Kaptunk néhány plüssöt is, de szerintem az túl meleg.
2011. máj. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

rugdalozóból a pamut a legjobb . a bőr jobban szellőzik és hát júniusban már meleg van. Talán hidegebb estéken adnám rá a plüsst.


kocsikabátból a pamut mindig bélelt igy abból is a pamut a jobb. a plüss puhább babásabb az mindegy milyen.

2011. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a legjobb a pamut rugi, de vegyél belőle legalább 7 db-ot, mert azért nyáron sincs mindig nagyon meleg, mint tavaly is. Vegyél 1-2 plüssöt is, ha hidegebb lenne, de azt lehet, hogy majd csak szeptember-október környékén adod rá. Vegyél neki 56-68-as méretig, de ha később veszed meg, miután megszületett, úgy is jó, nem kell előre mindenből nagyon bevásárolni.
2011. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem június 3-i babám van!

Tavaly mindent megtapasztalhattunk vele, a kánikulát és a több hetes szinte őszi időt is.

Legyen napozótok is, meg vegyetek plüss rugit is. Nekünk nagyon jól jött, mi speciel azt többet is használtuk, mert a tavalyi nyár jó hűvös volt.

Ja, és ahogy írták, 7 db, az egész jó már.

Mi sokat örököltünk, szerintem 10 felett volt a rugdalózóinak is a száma és nem volt sok, mivel tudod, ilyen korban még a kakis balesetek is többször előfordulnak, előfordulhat, hogy nap közben is át kell öltöztetni a kicsit.

2011. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!