Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, akinek a babája torok-...

Van, akinek a babája torok- vagy mandula gyulladás közben kapta el a háromnapos lázat is?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, nálunk ez a helyzet, és szeretném tudni, mire számíthatok. Mára pöttyösödött ki, viszont még csúnya a torka és nagyon fáj is neki, viszont már láztalan.
2012. máj. 16. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. milyen pöttyök lettek babádon és hol? Lányomnak torokgyulladása van, vasárnap óta magas láza volt, tegnap már csak estére lett 38,4 és mára pici pöttyök lettek a mellkasán, pelus környékén illetve a füle mögött, a nyakán és tarkóján. Ez háromnapos lázas kiütés lenne? Olvastam hogy ekkor előfordulhat más megbetegedés pl torokgyulladás is.
2012. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja azt tudni kell tegnap nem volt még semmi kiütése, délután voltunk dokinál és mondta hogy még nagyon csúnya a torka. Hétfőn kell vissza vinnem, addig amoxicilint szedi. Nálatok? (előző voltam)
2012. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia, nálunk ugyanez a helyzet, de már a végtagjain is apró pöttyös azóta. Szerencsére már két napja nem lázas, ma újra elviszem orvoshoz, hogy nézze meg a torkát. Nyúlkál a szájába, néha fel is sír álmában is, viszont - hogy minden együtt legyen - a foga is jön, és lehet, már csak az a baj. Ő is antibiotikumot kapott (először Ospamoxot, aztán Cedax Babyt).

Jobbulást a kicsikédnek!

2012. máj. 18. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, én írtam neked tegnap. Mi újság van? Mit mondott a dokitok?
2012. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, nem mentünk el hozzá, mert a babóm szinte átaludta a délutánt.:) Máskor fél, egy órát alszik, tegnap délután meg hármat.:) Dokinéni azt mondta, elég, ha hétfőn megyünk. Azóta is lázmentes, jókedvű, a pöttyök is elmúltak.:D

Tiéd is jól van?

2012. máj. 19. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, igen ő is láztalan és nekünk is elmúltak a pöttyök. mi is holnap megyünk vissza. :)
2012. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, mi visszamentünk ma a dokihoz és mindent rendben talált, nem kell tovább gyógyszer. Remélem ti is jól vagytok! :)
2012. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!