Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mandula gyulladás vagy nem?

Flóóóra0123 kérdése:

Ez mandula gyulladás vagy nem?

Figyelt kérdés
pár napja volt egy kis lázam és fájt a torkom. Már jól vagyok de a madulám fáj és ez átsugárzik a fülemre de tudok nyelni és nincs lázam sem.
2012. máj. 14. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
menj le egy fül-orr gégészhez, ha időben elmész és az nem feltétlen kell kivenni utána a mandulád.
2012. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 13 éves vagyok és még soha nem volt baj a mandulámmal.
2012. máj. 14. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor bisztos nem az ugye?
2012. máj. 14. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor épp itt az ideje!! :D Jó ez csak vicc! :)

Sajnos ez nem kor függő, nem válogat kor szerint (sem). Most menj el, mert később még nagyobb bajod lehet belőle. A vizsgálat nem fáj, lehet vesznek torokváladékot is, hogy kitenyészik-e belőle valamilyen baktérium. Ha igen, kapsz rá antibiotikumot. Amúgy meg sok-sok c vitamint egyél. Napi 1500-2000 mg is mehet egy-két hétig is. Tovább nem szabad.

2012. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. máj. 14. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el, én nekem 18 éves koromban volt vele baj, azt hittem torokgyulladás, nem mentem el, mikor elmentem késő volt rá kb fél évvel ki kellett venni, pedig megelőzhető lett volna.
2012. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elmúlt! már nem fáj! ma akartam elmenni a dokihoz de teljesen elmúlt! :DD
2012. máj. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!