Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is utálja az etetőszéket...

Más is utálja az etetőszéket vagy csak én? Örökkösen csak takarítom, mást sem csinálok. Befejezem megint kezdhetem. Ráadásul ilyen párnás és a párna közé beleragad beszorul a kaja, és nem győzöm kivakarni. ELEGEM VAN.

Figyelt kérdés
Vagy csak az én gyerekem eszik ilyen malac módon? Le fogom cserélni ezt a nyomi etetőszéket egy párnátlanra, majd ül a csupasz műanyagon.
2012. máj. 16. 17:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az örökösent, nem tudom miért írtam két kával..
2012. máj. 16. 17:17
 2/17 A kérdező kommentje:
Le fogom cserélni az etetőszéket...most már biztos. Ezt meg visszaadom annak aki kitalálta, hogy takarítsa ő!
2012. máj. 16. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha! En mindenkinek kikotottem, hogy NEM kell hatrahajhatos parnas etetoszek ami a sajat labain gurul!

Mikor elkezdett ulni az asztalnal akkor asztara szerelheto szekunk volt: siman letoroltem, mikor elegem volt kadban percek alatt kisuroltam, hamar szaradt.

Aztan szemet vetettem - almaimban- a "stokke szek"re. Jaj de nagyon akartam de nagyon draga!...egy jo modu ismerosom akkor unta el az ovet. Nem akart vele bajlodni hogy eladja es nekem adta!!!!!!! Na azota konnyu az elet! Gyermekem az asztalnal eszik szek tisztantartasa egy alom! De azert mazlista is vagyok mert a fiam valahogy mindig szepen evett.....

Csereld le egy szekre csatolhato sima muanyag ulesre ami osszecsukhato!

Nem moho malac a Kicsid! A felnottek hulyek hogy nagy barom etetoszekekert plane parnasert penzt adnak!!!!

2012. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kaptam. Az anyósomtól. Mindig tudtam, hogy utál. De most már BIZTOS vagyok benne, és ezt bosszúból vette. Tuti.

Legszivesebben kidobnám a fenébe...moooost!

Megnézem a stokke etetőszéket...hátha van valakinek elfekvőbe ...bár nem hinném. MOst a legegyszerűbbet néztem ikeás antilop...szigoruan huzat nélkül!

2012. máj. 16. 17:47
 5/17 A kérdező kommentje:
54 ezer....hát..dobtam egy hátast:-)))
2012. máj. 16. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na én láttam akcióban a sógornőmék etetőszékét, ami már végigment a fél famílián, mert hűdejó meg dönthetős meg párnás, és mondtam, hogy köszönjük, nem kérjük..."miért?" mert kicsit szeretnénk. "de hát ez is kicsiiiiii" (csak a fél konyhát foglalná el)

És ezért vettük meg az ikeásat. Két éves a fiam, tálca nélkül az asztalhoz tolva eszik, nekünk tökéletes. Hamarosan a hugié lesz.

2012. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nálam is az a nyerő. A nővéreméknek olyan van mind a 2 gyerek imádta...csak a nővérem sogórnője hamarabb lecsapott rá mint én. Én meg kaptam ezt a hiperszuper dönthető párnás gurulós b.uzinagy trágyát. Nem fér el sehol, dög nehéz, nem bírom felemelni. Alatta van egy lepedő, hogy legalább a padlóról ne spaklival vakarjam a maradékot, de a lepedőt kirázni is megerőltető, mert egyzserűen nehéz emelgetni ezt a ..a...a...nemistudom mit. Szóval most kértem a tesómat, hogy menjen az ikeába vegyen nekem antilopot, és majd ide kerül valahogy hozzánk.
2012. máj. 16. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk Fisher Price Easy Clean van, nagyon bevált, tényleg könnyen tisztítható, nem kamu a neve. Előtte Peg Perego Prima Pappa volt, azt nem szerettem. Fa etetőszék nem jöhetett szóba, még nem ült stabilan 6 hónaposan.

Vannak Stokke-szerű fa etetőszékek, érdemes megnézni őket.

2012. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem...az is nagyon jó. Bár most, hogy ma kétezredszerre is letakarítottam és nagy önuralommal nem aprítottam miszlikre rájöttem, hogy az enyémtől már miiinden jobb. Még a semmi is. De komolyan. Annyira borzalmas. A gyerek pont le tud nyúlni a ...van ilyen könyök vagy mi, oda be tud nyulni bele tudja kenni a kaját, és FOGKEFÉVEL kell kipiszkálnom onnan, vagy otthagyom rothadni. Na mindjárt belinkelem, hogy mi is ez, aztán csak azoknak fogom ajánlani akiket utálok, és az anyósomnak. Na...remek öteletem támadt, én veszek egy antilopot ezt meg neki adom, hogy ha ott lesz a gyerek etesse csak ebben. Majd meglátom, hogy fog állni a haja minden egyes etetés után.-/

[link]


Ez az átok.

2012. máj. 16. 20:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, mint neked, és a lányom evése rémálom, de sosem voltam így mint te. (na nem azért, mert takarító mániás vagyok :) )

A felsőtálcát kádban zuhanyzom, a belsejét meg kitörlöm, de nem mindig :) ezen nem stresszelek.

Ikea szerű van mamánál, egyébként a célnak az is teljesen megfelel :) Én most olyat néztem ki, ami csak székmagasító, az is tetszik nagyon.

2012. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!