Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Földre nyíló szivacs ágy...

Csill79 kérdése:

Földre nyíló szivacs ágy kényelmetlen a babának szerintetek?

Figyelt kérdés

Kislányom másfél éves,egyik napról a másikra nem hajlandó a kiságyában aludni,csak úgy hajlandó elaludni ha mellette fekszünk.Eddig egyedül aludt el.Most állandóan ki kell vennem az ágyából a matracot én meg egy másik szivacson fekszem mellette.Kéne valami hosszabb távú megoldás ezért gondoltam a szivacsos kinyithatós kanapéra,de azt írták,hogy nem ajánlják mindennapi alvásra:(Tudnátok valami tippet adni,hogy milyen ágyat vegyünk?

[link]

Ilyesmire gondoltam!


2012. máj. 16. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk fa ágykeret van, abban is szivacsmatrac van, szerintem nincs azzal semmi baj.


Viszont az ilyen egybe szivacsos ágyat nehéz takarítani, ha pl. baleset történik rajta.


(A miénk olyan, hogy hosszabbítható, elvileg kicsi korától használható akár még kamasz korban is. A szivacsa kivehető, könnyebben takarítható. Van rajta leesésgátló, ami később levehető.)

2012. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nem vesztek egy francia ágyat? valami jó nagyot ha együtt szeretnétek aludni?

vagy vannak rendes kanapéágyak is, ha számít, hogy összecsukható legyen, olyan ami nem a földre nyílik. ikea, möbelix, kika... mindenhol lehet kapni, nekünk kettő ilyenünk is van, a nappalban is és nekem a gyerekszobában is ha vele alszom :)

nagyon kényelmes, kókuszmatracos, ágyrácsos... :)

pl:

[link]

2012. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. lehet félreértettem és csak a gyerkőcnek vennétek ágyat??? :)
2012. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm ilyet vett a fiának. Épp ezért mint te, hogy este míg mellé fekszik altatni, elférjenek! Ha elalszik a gyerek, ott haggya, megy vissza a férje mellé:)

Azért is ezt választotta, ha éjjel leesne a gyerek az ágyról, erről csak legurúl, míg a francia ágyról, vagy egy normál kanapéról azért nagyobbat esik.

4 éve megvan nekik, semmi baja! Nappal kis helyet foglal. Ők mese figurával választották, Bob az építőmester van rajta.


[link]

2012. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért akartam földre nyílót,hogy ne essen le éjszaka,francia ágyunk van,csak elvitettük a gyerek szoba miatt.Lehet,hogy vissza hozatjuk,fogalmam sincs mi legyen.Reménykedem,hogy vissza szokik a rácsos ágyba,de nem úgy tűnik:(

2012. máj. 18. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, ezt írták hozzá:


Szivacsos fekvőfelülete miatt nem ajánlott mindennapos alvásra, még gyermekeknek sem, mert nyitva a földön fekszik a szivacs.

2012. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya, majd kisfia is ilyen földrenyiló ágyon aludt a kiságy után. Aztán kb 6 évesen már rendes nagyágyon. Szerintem is praktikus a kisgyerekeknek. Nem esik nagyot, ha legurul róla. Nappalra pedig összecsukod.
2012. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
jah, látom ezt te is olvastad, bocs. amikor az enyém nem akar egyedül aludni, az ágyunk mellé húzom a kiságyát és a kezem benyújtom a rácsok közé, simogatom a hátát, másnap már nincs erre szükség. Én mindenképpen ragaszkodnék az ágyához vagy egy kiságyhoz ami csak az övé és melléfeküdnék ideiglenesen amíg elalszik. És elmondanám hogy csak addig maradok amíg elalszik (nálunk van betéve egy mackó amelyik "vigyáz rá amíg alszik", így nincs gond ha felébred, olyankor a mackóval játszik. Szóval amíg vissza nem szokik, ott lennék, de utána mindenki a saját ágyában aludna és ezt tudja a gyerek is. Kislányodnál lehet hogy most jött el a második szeparációs szorongás ideje, el fog múlni, csak most nem kellene megszoknia h együtt alszotok.Szerintem.
2012. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó lenne neki, nem is tud nagyot esni róla. de ez nagyon drága, ha belegondolsz, hogy egy szivacsot adnak 2 párnával
2012. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!