Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napokban lett 1éves kislányom...

Napokban lett 1éves kislányom 7,8kiló eddig még hordozóba utaztunk de már kezd kényelmetlen lenni neki. Milyen autósülést vegyek és hogyan kössem be?

Figyelt kérdés
Természetesen stabilan ül ennyi idősen. Nem tudom most ez számít vagy az hogy 9 kiló legyen. Az autósülések is 9 kilótól vannak. De az én kis picim nem tudom mikor lesz annyi :)) nem tudom miben utazzon és hogy akkor meost menetiránnyal szembe vagy ellentétesen kössem be??
2012. ápr. 22. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiam 11 hónapos és 8,4 kg. Nemrég vettünk neki ülést 0-18 kg-ost és még menetiránynak háttal van bekötve. Így biztonságosabb, én úgy gondolom a nyakacskája még nem elég erős.

De itt egy cikk róla: [link]

2012. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam van 0-18 kg ülés is
2012. ápr. 22. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Amiért én még menetiránynak háttal kötöm be

[link]

2012. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen kis súlyú, sosem lesz 9 kg. :) Mi is 0-18kg-ig jó ülést vettünk, és míg 9 kg nem lesz, addig háttal kötjük be. Így biztonságosabb, és én is nyugodtabb vagyok.
2012. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sókristály ***** válasza:
100%

Az én lánykám 8,3 kg volt 1 évesen. Mivel alacsonyka is, olyan 15 hós koráig használtuk a hordozót. Akkor azért cseréltem le, mert bár az öv még jó volt, de a buksija már túlért a peremen, és a lábait már csak behajlítva tudta tartani menetiránynak háttal bekötve.

Pont emiatt a rögzített ülést már eleve hátra raktam, menetiránnyal megegyező irányba. Én is a 0-18-as használom.

Most 3 éves lesz, és bár igen messze van a 18 kg-tól, újra ülést kell cserélni, mert már kényelmetlenül tartja a lábát, úgyhogy megveszem azt a fajtát, ami ülésmagasító levehető támlával, saját övrendszerrel.

2012. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jó egészséget nektek és a babáknak!
2012. ápr. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!