Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kisbabanak, hogy...

7 honapos kisbabanak, hogy keszited el a uborkat, salatat?

Figyelt kérdés

Azt irja,hogy adhatok mar kukorica pelyhet is,ti adtatok,s ha igen milyent?

Koszonom a valaszokat!


2012. máj. 17. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kukorica pehely helyett én sinlac-ot adok, receptre 1300 forint. De lehet kapni milupa gabonapelyhet is. Azt is szereti kisfiam, az gyümölcsbe, joghurtba finom, olyan 800 forint. Ubit, salit még nem kap. Én frissen szeretem, nekik meg ha jól tudom főzni kellene, hát nem tudom megenné-e?
2012. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért kellene uborkát meg salátát ennie???

én is sinlacot adtam amúgy, szerintem óriási találmány:)

2012. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Milupa 7 gabonás pépet használunk, rakom gyümölcsbe,joghurtba. én uborkát nem adtam még, 11 hónapos a babám. Salátát megfőzve, krumplival turmixolva szoktam, nagyon szereti! Olyasmi lesz, mint a spenót.
2012. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uborkát még sosem készítettem, a salátát főzöm és főtt krumplival turmixolom, elég natúr íze van tehát ha így nem fogadja el akkor egy ici-pici sóval vagy cukorral lehet ízesíteni (tényleg picivel). Van ismerős baba aki édesen szerette van aki sósan, és van aki natúran, de a keresztfiam például mindenhogy kiköpködte. Nálunk ennek sincs nagy sikere mint ahogy sajnos egyetlen főzeléknek sem (kivéve a gyümölcs+krumpli, vagy sütőtök+krumpli, semmi mást nem fogad el a kislányom sajnos- de azért két elkeseredésem között bőszen próbálkozom így a salátával is kísérletezek időről időre).
2012. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, sikerült tegnap úgy elkészítenem a salátát, hogy kislányom jóízűen megette! :) Pedig nem szereti a főzelékeket igazán, bébiételben egyet sem eszik meg. Szóval így készítettem: megpároltam a krumplit és a salátát. Forraltam egy pici vizet bio vegetával (natúr vega mix a neve, és csak szárított zöldségekből áll, nincs benne só, cukor, nem olvad el a vízben), ezzel hígítottam a turmixolásnál a főzeléket. Végül tettem bele, egy pici kanál olajat (állítólag fontos a baba fejlődéséhez, bio repce vagy olivaolajat szoktam neki bele tenni), egy csipet só és egy csipet cukor.

Tudom, hogy az ízesítésről nagyon megoszlanak a vélemények babáknak, de mivel az én lányom nagyon válogatós, rossz evő a védőnő engedélyezte hogy minimálisan ízesítsem a főzelékeit, és amióta így adom neki (és elhagytuk a tízórait)azóta rendesen eszik. Tehát én mostantól így fogom a salátát elkészíteni neki, uborkához sajnos még mindig nincs ötletem.

2012. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!