Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves lányom allergiás lett...

2 éves lányom allergiás lett az eperre.5. -én ette, még mindig jönnek a kiütések, popsin, ma reggelre homlokán is. Meddig tart?

Figyelt kérdés
Mindjárt viszem a doktornőhöz megint,csak kiváncsi vagyok,volt valakinek igy?

2012. máj. 17. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
aranyszabály hogy 3 éves kor alatt apró magvas gyümit nem adunk gyereknek.Tehát nem jártam még így,
2012. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Ismét egy nagyon nagyon hasznos válasz - kedves első, veregesd meg a vállad, hogy még nem adtál neki, aztán tanulj meg olvasni, hátha sikerül a kérdésre válaszolnod...



Kérdező, a lányom két évesen elcsente a bátyjától az epret, és egy hétig jöttek rajta ki a kiütések, aztán elmúltak. Fél év múlva próbálkoztunk az eperrel, akkor már nem lett kiütéses, de hascsikarást kapott tőle. 3 és fél éves volt, amikor már kutya baja nem volt. Nézesd meg, mert ez túl hosszú idő ahhoz, hogy biztosan az eperre lehessen fogni.

2012. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!