Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 2 napos kora óta...

A kisfiam 2 napos kora óta óránként eszik. Eleinte azt hittem, hogy csak "bele kell jönnünk", de most 8 hetes, és még mindig fennáll ez a helyzet. Elég kényelmetlen a számomra, hiszen szinte sehova nem tudunk elmenni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Éjjel 2 óránként kelünk.
2012. máj. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éhes, csak cicire vágyik + a közelségedre.

Próbáltad, hogy nem szoptattad meg egyből?

2012. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Aztán egy idő után, maga tologatta helyére a cici-evést. Én, amikor csak közelségre vágyott az üres, vagy félig teli cicit adtam oda és csak a rendes étkezésre kapott teli cicit. De a nagy változást a hozzátáplálás hozta meg. Most meg már csak az összebújás végett cicizik. Ja igen, és még mindig nem alussza át az éjszakát, mindig van valami...fogzás, mozgás fejlődés,cicizhetnék...20hós anyukája
2012. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló, de azért néha kibírta a 1,5-2 órát :) Rengetegett szopizott, ez a súlyán is meglátszott, nagyon gyorsan fejlődött. Nálunk is a kóstoltatás (néhány kanál almalé is sokat számított nála), majd a hozzátáplálás hozott változást, 5 hónaposan. Most 7 hónapos, a tízórai gyümölcs, az uzsonna főzelék, a többi szopi. Így a nappalok elég jól alakulnak és már tudunk normálisan sétálni, vagy rokonokhoz/barátokhoz menni, utazni, nem eszik 2 óránként. De az éjszakák....pfff...hát alig alszunk. Egyszerre megtanult ülni, mászni, most mindenáron állni akar, bújik a 2 alsó foga, szóval rengeteg ok a cicizésre :)

Szerintem nincs veletek semmi gond :) Majd ha nő még, erősödik, nem alszik el közben még többet tud kiszívni, lehet, már akkor javul a helyzet. Csak kitartást tudok kívánni és türelmet, tudom, min mentek át! (hiszen az éjszakák még mindig nálunk is elég mozgalmasak....) Lesz ez jobb is :)

2012. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek mindenkivel aki előttem szólt :) Ami még eszembe jutott az az hogy biztos van elég tejed?
2012. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 hetesen nagyon fiatalka még, normális ha egész nap rajtad és a melleden lógna, hiszen még most szokja a külvilágot.

Ha nagyon elvágyódsz otthonról, amit teljesen megértek, próbáld meg megtanulni kendőben/ karikáskendőben szoptatni és akkor tiétek a világ:)!

2012. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, hogy nem tettem mellre egyből, de maximum fél órával toltam el az étkezést. Tejem meg van bőven :) Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!