Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a tejet keverte a tapszerr...

Aki a tejet keverte a tapszerrel tej bevezetes celjabol az segitene?

Figyelt kérdés
2 eves fiam nem hajlando semmilyen formaban sem meginni a tejet. Mar rengeteget probalkoztunk. Most arra gondoltam, hogy a tapszeret ksverem tejjel. Akkor ugy kell, ha pl 240ml iszik meg, higy 100ml tej, 140ml viz. Ehhez csak annyi kanal tapszert tegyek, ami a 140 ml vizhez kene, vagy mintha az egesz tapszer lenne? Remelem ertheto?! :-)
2012. máj. 17. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyi kanál tápszert amennyi a vízhez kell. Hiszen ha már csak tejet adsz, abba nem keversz majd tápszert :) Én úgy szoktam egyébként, hogy megcsináltam fél adag tápszert (felét mint amit kb. enni szokott) és azt felöntöttem tejjel. Így tudod lassabban és gyorsabban is szoktatni a tejhez. De ha két éves, akkor próbáld meg esetleg a kakaót. Talán úgy ízlik Neki :)
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. Meg annyi, hogy mikor mar csak sima tej, akkor is melegitsem mint a tapszert? Az ugy nem fura izu? A kakaot sem issza meg. Fehernek kell lennie :-) se hideg tej, se meleg, se cukros, se kakao, se tejbedara, sehogy. De reggel es este viszont keri a tapit....

Koszonom a segitseget.

2012. máj. 17. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
mit értesz azon, hogy akkor is melegítsd, mint a tejet? Az én fiam mindíg melegen issza a tejet.
2012. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan vezetem be kisfiamnak a tejet, tehát először csak 30 ml tej és 150 víz, ehhez 5 kanál tápszer ment. Ez ment kb. 1 hétig, majd hetente emeltem a tej adagot. Nekünk ugyan nem az íze miatt, hanem ekcéma miatt van így. Most tartunk ott, hogy fele víz, fele tej. A tejet mindig felforralom és lehűtöm mielőtt összekeverem a vízzel.
2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2012. máj. 17. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Most néztem vissza ide. Tehát Te nem szereted melegen a tejet... azért fura ízű :) Add Neki melegen/langyosan. Sok sikert!
2012. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltam simán tejet adni, de megérezte az ízét, és máris öklendezett. De már elég bele plusz 3kanál tápszert raknom. :-) Lassan, de biztosan csökkentem majd az adagot.
2012. máj. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!