Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tejpépet lehet tápszerr...

Melyik tejpépet lehet tápszerrel elkészíteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Mindhez vizet kell adni.
2012. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van gabonapép, amit vízzel vagy elkészített tápszerrel lehet bekeverni. Ebből van natúr (Milumil), és banános (Organix-Tesco). Legalábbis én ezeket ismerem :)
2012. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ezekkel lehet helyettesíteni egy tápszeres étkezést? Ugyanolyan a tápértékük?
2012. ápr. 10. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:

De miért akarod tápszerrel elkészíteni a tejpépet?

Miért nem adod neki vagy az egyiket vagy a másikat?

A tejpép is, amit vízzel csinálsz ugyanolyan tápláló, mint magában a tápszer, talán egy kicsit laktatóbb is.

Az én fiam 7 hónapos kora óta nem akarta elfogadni a tápszert és ő tápszer helyett tejpépeket kapott és gyönyörű szépen fejlődött.

2012. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,ezzel ki lehet váltani egy étkezést.Én uzsonnára adom a lányomnak gyümölcspürével.Tejpépet és tejberizspépet is nagyon szereti.
2012. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, kiválthatsz.

Gabonapép, ill. én rizspépet vettem. De abból is figyelni kell, mert valamelyik tejes. (Én tejallergia miatt adtam olyat.)

2012. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Tejpép=gabona+tápszerpor+ víz.

Vagyis tapoalobb, mint a sima tapszer, hisz gabona i s van benne. De legtobbjuk cukrot is tartalmaz.

2012. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Délután be is szerzek egy dobozzal! Azért kérdeztem, mert a babám mostanában nem akarja cumisüvegből megenni a tápszert, de kanállal elfogadja. 200 ml-t viszont elég gáz belekanalazni...
2012. ápr. 11. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
ne keverd a kettőt, ha a tápszerrel gondok vannak, a Milupa tej - vagy rizspépeket tudom ajánlani, nálunk beváltak. 6 hónaposan hozzá kellett táplálni a kisfiamat, mert keveset hízott, aztán 1 hónapra rá elapadt a tejem, akkor a főzelék mellé reggel és este tejpépet kapott. Először csőrös üvegből, aztán meg sűrűbbre keverve kanállal. Semmilyen panaszunk nem lehet erre a típusra, most 21 hónapos a babám, másfél hónapja 89,5 cm, és 12,45kg volt.
2012. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!