Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplás! Ùj íz...

Hozzátáplás! Ùj íz bevezetésekor elöször mindig csak pár kanállal lehet adni, ha már az ismertböl kb. fél üveggel is megeszik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen érdemes mindig fokozatosan bevezetni. Főleg ami kicsit problémás étel, gondolok itt pl. a székletfogó krumplira, banánra.
2012. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért nem szentírás. Én fél üveg őszibarack bébiétel után hívtam a védőnőt, hogy mit csináljak, mert a pár kanálból fél üveg lett, és még kéri!!! Azt mondta, adjam neki nyugodtan.
2012. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg nagy butaság fél üveggel vagy többel adni elsőre. nem is értem, hogy miért csinálnak ebből anyukák problémát, kérne még akkor kap a már kóstolt ízből.


nálunk volt allergiás roham, fél órával a 2 kiskanál után szó szerint rohantunk az orvoshoz. ha fél üveggel vagy többel bekanalaztam volna neki hát bele se gondolok mi lehetett volna :(


persze, mindenki azt csinál a gyerekével amit akar, de nem árt felelősségteljesen gondolkodni

2012. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!