Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a napi 4 széklet tej...

Normális a napi 4 széklet tej bevezetésekor/után?

Figyelt kérdés
3-4napja vezettem be 14,5 hónapos fiamnál a tejet,és ma 4x is kakilt,nem hasmenés,de nem is volt kemény.Normális ilyenkor a több széklet?Este még eddig nem adtam neki bolti tejet csak reggel,de ha este is azt fogok neki adni tápszer helyett,akkor éjjel lehet be fog kakilni?Mert sose rakom éjjel tisztába,csak ha átvan ázva.
2011. okt. 11. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
meg persze ha bekakil,akkor is.
2011. okt. 13. 09:15
 2/9 A kérdező kommentje:
LENNE EGY FONTOS KÉRDÉSEM!HONNAN TUDOM HOGY A TEJTŐL PATTOGOTT KI,VAGY LETT KIÜTÉSES A FIAM??A HASÁN VANNAK APRÓ PICI PÖTTYÖK,MÁSHOL NEM!HAGYJAM ABBA A TEJ ADÁSÁT,KELL VINNI DOKIHOZ?
2011. okt. 14. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
ha tobb a szeklet(a 4 azert sok...) es kiuteses hagyd abba a tej adasat teljesen 1-2 hetig es probalkozz ujra, ha elmultak a tunetek. ha megint visszajonnek, egyertelmuen a tejtol van. milyen idosen vezetted be? van tejallergias acsaladban?
2011. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uazt tudom mondani. sok kisgyerek érzékeny a tejfehérjére, de ahogy erősödik a szervezetük, kinövik. A több széklet és a kiütés nagyjából egyidőben több mint gyanús. Hagyd el a tejet, várj kb két hétig. Ha elmúlik, próbáld meg újra, ha uezek a tünetek előjönnek, akkor csak pár hónap után adj neki legközelebb. És a legfontosabb, mondd el a háziorvosának, szerintem hasonlóakat fog mondani.
2011. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekünk is ez volt (több széklet, pöttyök - csak nekünk még plusz ekcéma is társult hozzá kb. 1 hónap tejfogyasztás után.) és nem két hétre kellett elhagyni a tejet, hanem 3 éves koráig! 3 év felett újra próbáltuk és semmi baja.

más tejtermékeket kapott, na nem direktbe, de sütikből ehetett.


ha ilyen tünetei vannak a babódnak,akkor - mivel 2 év alatti - ne adj neki tejet, és pár hétig mindenképpen hagyjátok most az egyéb tejtermékeket is.

2011. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM NEKTEK!14,5 HÓNAPOS A FIAM.KB 1HETE VEZETTEM BE NÁLA,PÁR NAPJA SIMÁN ITTA REGGEL-ESTE 3-3DL-T.TEJTERMÉKET RÉGÓTA EVETT MÁR,SE VOLT SEMMITŐL BAJA.A NAPI 4KAKI SZERENCSÉRE CSAK AZNAP VOLT,AZÓTA MAX 2,DE AZ A TEJ ELŐTT IS MEGVOLT.AZ ARCÁN IS OLYAN APRÓ KIPATTOGÁS SZERŰT LÁTTAM MA,AMINEK KICSIT FEHÉR A KÖZEPE,MINT A PATTANÁS.AKKOR ABBAHAGYOM EGY IDEJIG,VISSZATÉRÜNK A GYEREKITALRA ADDIG.VIGYEM DOKIHOZ,KELL ILYENKOR,VAGY NEM?
2011. okt. 14. 16:49
 7/9 A kérdező kommentje:

IDEJIG-IDEIG


AMÚGY NINCS TEJALLERGIÁS A CSALÁDBAN.

2011. okt. 14. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha viszed oltásra, (15 hónapos), akkor említsd meg a dokinak, addig is hagyd el a tejet, ha elmúlik a tünet, valószínű attól volt. (második voltam)
2011. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is szólj a dokinak. a tejallergia úgy is működhet,hogy telítődik a gyerek szervezete.
2011. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!