Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szülés óta eltelt 1...

Anyukák! Szülés óta eltelt 1 év és maradt rajtam 5 kg plusz. Milyen tornával tudnám itthon leadni a felesleget? Nektek mi volt hatásos?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Diétával tudod lefogyni. Én hülye meg futkorásztam hajnalban, meg rubintrékáztam és semmi. Aztán kevesebbet és egészségesebbet ettem, és néhány hét alatt lement a felesleg. Mondjuk a szemem kopogott az éhségtől.
2012. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy voltam,mint az első,de én mellette diétáztam is lightosan,lement 2kg 4 hónap alatt teljesen ki voltam,aztán 2 hétig nem volt étvágyam miután kiderült,hogy valószínűleg a hormonoktól nem fogyok,kaptam egy gyógynövényes bogyót,lefogytam 5kg.Világéletemben lement rólam már 1-2 kiló ha alig ettem 2 napig.Nálam a hormonok voltak a ludasok,azóta,kevesebbet eszem,és fokozatosan megy le,azért a rubint réka has,popsi tornát csinálom,hogy feszesebb legyek, 1 éves a kisfiam.
2012. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tornázom, "csak" a 2,5 éves és 5 hónapos fiaimmal egész nap egyedül vagyok segítség nélkül, és napi 2x sétálunk. Szoptatok, és nem eszem kenyeret meg édességet (semmi cukrosat), így fogytam 3 hét alatt már 2.5 kilót!!! Tudni kell, hogy korábban faltam az édességet, mégsem híztam, szerintem a szoptatás, meg az egész napos strapa miatt. Most, hogy diétázom, fogyok.
2012. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!