Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan nektek, hogy...

Volt olyan nektek, hogy szoptatás alatt megjött és a babátok "nem tudott" elaludni? Lehet összefüggés ilyen értelemben szopi és mensi között?

Figyelt kérdés
Nekem 4 napja jött meg először igazán és azóta a 11 hós babám "nem tud" aludni. Napközben mindig aludt 2-3 órákat, most meg jó ha 45 percet alszik. Este is elalvásnál ordít, ha szopni kell (nappal szopik rendesen) és nem bír elaludni. Volt, hogy éjfélkor még nem aludt, apja úgy ringatta el az autós hordozóba, persze mikor kivettük, hogy betegyük az ágyba, felkelt és újra ordított... Volt ilyen rossz tapasztalatotok? Mit lehet ilyenkor tenni? Sajnos a lefagyasztott anyatejet nem issza meg.
2009. jún. 27. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 8hónapos.A szülés után 2hónapall megjött,azóta kisebb nagyobb csúszással rendszeresen...és ilyenkor bizony ő is feszültebb velem együtt.mondjuk az én fiam alapjáraton rossza alvó,így nem tudom hatással van e rá,de a szopizások ilyenkor sűrűsödnek.Többször szopik kevesebbet.Gondolom hígabb vagy valami más lehet.

Igazándiból nem tudom mi lenne a megoldás,esetleg mással kipótolni az esti szopit?

2009. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, most ezzel mondasz valamit, mert mikor nekem is megjött pár napja, nem is lehet letenni este, akármennyit altatom. Kb. egy hónapja volt egy elég hosszú vérzéses időszakom (2 hónap) a tabletta miatt, amit szedek, és akkor sem volt túl nyugodt éjszaka. Szóval lehet ebben van valami..
2009. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. jún. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!