Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 10 napos és (SZINTE...

A kisfiam 10 napos és (SZINTE SEMMI) tejem nincs. A dr-nő Nestlé BEBA PRO HA START tápszert írta föl. Mára viszont kipattogott és a széklete is keményebb lett. Milyen tápszert kap a babátok, ilyen problémákra?

Figyelt kérdés
Mindkettő gyermekem császáros és 1 hónappal korábban érkeztek.Az első gyermekemnél is ue. Volt a probléma.Viszont, amikor ezt a tápszert fölírta a babát még nem látta.
2012. máj. 19. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk a tesóm Milupa Milumilt kap. Nincsen vele semmi gond, próbáltunk mást is de csak ez vált be. Szerintem próbáld ki te is.
2012. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk pl eza tápszer volt jó a Milupa összes termékétől,fájt a kisfiam hasa,visszajött,nem volt széklete.Hívd ki a dokit nézze meg,hátha tudja erre miylen tápszer kell.
2012. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Nem írtad miket próbáltál a szoptatásra.. de ha szeretnéd szoptatni, akkor felejtsd el a tápszert inkább.

Tedd minél többször mellre, így éri inger a mellet, tejtermelésre serkenti. Igyál nagyon sok folyadékot! Egyél rendesen, a maláta kivonat is segíti a tejtermelést (pl. Maci pótkávé). Ha kell, feküdj egész hétvégére ágyba a kicsivel, és ahogy megnyekken, tedd mellre. Így 2-3 napon belül megnövekedhet a tejtermelésed.

Egy próbát megér. Nekem is csökkent a tejtermelésem 3 hónapos kora körül, de én is így csináltam, és beindult újra.


Bocs, hogy a tápszerrel kapcsolatban nem tudtam segíteni.

2012. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kerria ***** válasza:

Milumil Start HA Optima-tal kezdtünk, aztán hasfájós lett, így váltottunk:

- Nestlé Beba HA Sensitiv

- Milumil Komfort

- Novalac AC

- és amit most használunk az a Humana Digest Plus ezt elég régóta (szinte a megjelenésétől esszük)


Ízzel nekünk nem volt gond, szépen ette mindet, a hatása volt különböző. Székrekedésesek voltunk, és így emiatt kellett többször váltani is. Most már 5 hónapos, és szerencsére a hozzátáplálás is nagyban változtatott az emésztésén :)

2012. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekünk is anno azt írta fel az orvos, nekünk sem jött be, pár nap után nyálkás lett a széklete, meg keményebb. És ki is pattogott. Nekünk akkor azt mondta a doki, hogy lehet, hogy a tehéntej alapú tápszer miatt volt. Felírta a Milupa Pepti I-et, ez egy erősen hidrolizált tejfehérje alapú tápszer. Szinte teljesen le van benn bontva a tejfehérje. Azért írta fel, nehogy tejallergia legyen.

Szerintem hívd fel a dokit, nézze meg a gyereket, nálunk vasárnap délelőtt jött ki... Ne vegyél neki vaktába tipp mix alapon tápszert. Lássa orvos, én azt gondolom.

Az pedig, hogy nem nagyon van tejed, azzal vagy lehet tenni valamit, vagy nem. Nekem 2 hétig volt, kb minden etetésnél 20 g. Mindenképpen kellett pótlásnak a tápszer. Ezt azért írtam, mert valaki azt írta előttem, hogy ne erőltesd a tápszert. De ha nincs tej, akkor valamit ennie kell, nem? Én is császáros voltam, 3 héttel jött hamarabb, beindult a tej a 3. napon, de ennyire futotta. Ihattam teát, ehettem homeos bogyókat, stb, ennyi. Ez a kevés is elapadt, mikor 4 hetesen műtötték a gyereket. Idegi alapon...

Szóval, lássa orvos,és úgy írjon tápit...

2012. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!