Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé Junior ital? Natur...

Nestlé Junior ital? Natur vagy vaniliás?

Figyelt kérdés

Melyik jött be Nektek jobban? Kislányom nem fogadja el a tápszert (13 hónapos) próbáltam másik tápszert, tejitalt stb. de egyik sem ízlett Neki. A Nestlé junior italporon gondolkodom de nem tudom melyiket vegyem meg.

Köszönöm a válaszokat.



2012. febr. 14. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom tápszeréhez én a vaníliás ízű ízesítő port vettem. Nagyon szereti. Ebből van még kakaós, de a csokis dolgokat nem nagyon szereti.

Gondolom ugyanilyen a vaníliás tejital is ízre.

2012. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi vaníliásat vettünk, mert a gyerek szerette a vaníliás joghurtot, gondoltam, ezt is megissza. Később Milupát vettünk, az olcsóbb volt akkoriban. Kérhetsz termékmintát is az oldalukon, akkor nem pénzkidobás. (Milupásat.)
2012. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A simát mi nem próbáltuk (ebből a fajtából, a Milupát az én fiam is szereti), de a vaníliás elsőre bejött a fiamnak. Azt nagyon szerette!

Szerintem azt próbáld meg, ha a natúrok nem tetszettek neki.


Ja próbáltuk az ízesítőt is, amit az első írt, de én valamit nagyon elcsesztem vele, mert sose tudtam rendesen elkeverni, mindig darabos maradt...

2012. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!