Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik...

Mennyi folyadékot iszik naponta 9 hós babátok? Enyém nagyon nehezen szokott rá a teázásra, most már örülök ha napi 100ml-t megiszik. Viszont tápszert még kap napi 3szor. AZ is pótol?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Vizet vagy gyümilevet adj neki, ne teát.

A tápszerből is van nekik folyadék.

2009. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vizet nem hajlandó inni.
2009. jún. 27. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom próbáltad a vizet, gyümilevet...csak nem issza meg:( ugye? Mi is igy vagyunk 8hósommal. Csak a langyos mecsek teát issza meg, de örülök, hogy iszik valamit! Kínálgatsd többet, főleg a gyümi és főzievès környékén, mikor tápit eszik, akkor az én picim sem szomjas.
2009. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
utOlsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy eleinte kb 20 ml-t ivott, majd 50- et, majd 100-at/nap, mostmár a folytonos kinálgatásra (mielőtt délelőtt elalszik, a kiságyban is itatom egyet), kb 3 dl/nap a napi adagja max.
2009. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 6dl korul iszik 8 honapos babam.A vizet nekem sem fgadja el.Nalunk a tea a nyero.Hipp,pickwick gyerektea.Folyamatosan kinalom,foleg amikor meleg van.Mkor beteg volt a babam,es szine alig evett ivott,azt mondta a doki,hogy 24ora alatt azert legyen meg az 1 liter folyadek.Ami osszetevodik a tapszerbol,teabol,fozelekbol,gyumolcsbol,tejpepbol.
2009. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze h pótol a tápszer is az is folyadék. Az én fiam 9 hónapos és kb150 ml vizet iszik meg egy nap, de gyakran kínálom, főleg ha nagyon meleg van, akkor szívesen fogadja. Néha magától is próbálkozik, de nem mindig jár sikerrel, mert nem mindig emeli úgy fel az üveget h jó legyen :) Ezenkívül még gyümölcslével is kínálom, nem mindig, inkább ebéd után nasinak. Ezeken kívül még reggel és este eszik tápszert, a többi evés gyümi, főzi hússal, tejpép. Érdekes h ő meg a teát nem issza. Szóval ne aggódj, majd belejön az ivásba, ha tovább haladtok a hozzátáplálásban és több 'szilárd' ételt fog enni.
2009. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én babám is vízet iszik de nagyon keveset , tápszert , fözit eszik.Én nem hiszem hogy eröltetni kellene nekem a víz ívást. Én teát nem adok neki csak ritkán.
2009. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!