Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralni készülünk, hogyan...

Nyaralni készülünk, hogyan lehet fürdőzni egy 9 hónapos babával? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

sziasztok! a kisfiammal a Balatonhoz készülünk nyaralni. egy házikóban leszünk, minden adott lesz a kicsinek. de szeretném ha pancsolhatna a vízben (mert itthon sajna nincs udvarunk, sem erkélyünk egy kis locsi-pocsihoz, strandra meg még nem mertem vinni).

Hogyan kell egy ilyen babával fürdeni? Milyen napszakban vigyem a partra? arra gondoltam, bekenem alaposan védőkrémmel és a biztonság kedvéért adok rá egy pólót és egy könnyű sapit, vagy kalapot. és úszópelenkát. Jó lesz így?

egyébként a ház mellett van a strand, szóval nem lennénk ott csak addig míg a kicsivel pancsolunk a babás-homokos részen.

Szívesen vennék tanácsokat, Kedves tapasztaltabb Anyukák!


2009. jún. 28. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem tökéletesen gondolod.

Mi is most indulunk jövőhéten a balcsira a 10 hónapos lányommal.Ugyanarra gondoltam mint te, mondjuk én viszek még napernyőt is, meg olyan úszógumit amibe be lehet ültetni és alul kilóg a lába.Sztem ha a viz sem lesz hideg akkor tuti élvezni fogják:)

Jó nyaralást!

2009. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! az én fiamnak is van úszógumija, imádja! csak már a sarokkádunk kicsi a tréningezéshez :)

vettem egy nap/szélsátrat is a nyaraláshoz, azt az udvaron, a fa alatt tervezem felállítani, de lehet, levisszük a partra ha bejön a locsizás a kicsimnek.

És Ti mikor viszitek ki? gondolom 11 és 3 óra között nem. én úgy tervezem, hogy tízórai után (ami nála 9 óra) és az 5 órai kajcsizás előtt lesz fürcsi.

remélem az időjárás is mellénk áll :)

Nektek is jó nyaralást!

2009. jún. 28. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Balaton-i vagyok:)

Kisfiam először 3 hónaposan fürdött. Délután 4 után, jól bekenve 50es naptejjel, sapi, pelenka. Először egy babacsónakban ringatózott, majd az apja fogta és belelógatta a lábát.

Most 15 hós, és már az idén is fürdött. A csónak most nem jött be neki:S Karúszó volt a kezén, plusz az apja tartotta. De aztán levettük a karúszót és a sekély vízben álldogált. Vagy az apja úsztatta a hátán fekve. Naptej, fürdőgatyó, sapi... Nem lehetett kirángatni a vízből:)


Folyadékot elég sűrűn kínáld neki!

11 és 4 között maradjatok inkább a lakásban, ha olyan meleg van.


Jó pancsizást :)

2009. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! megfogadom a tanácsodat! már úgy várom!! :)
2009. jún. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!