Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire figyeljek cipővásárláskor...

Mire figyeljek cipővásárláskor? Első cipőt készülünk megvenni a lányomnak.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2009. aug. 17. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]
2009. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a brendonban mondta az eladó hölgy, ha a cipő sarkánál még befér a mutatóujjad, miután felvette a lányod persze :), akkor jó a méret!
2009. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. úgy izgulok, hogy jót válasszak, mert ugye nem 2 ft egy cipő, és nagyon sajnálnám, ha otthon derülne ki, hogy mégsem jó a méret.
2009. aug. 17. 14:51
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi a linket. hasznos.
2009. aug. 17. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy rugalmas, kissé hajlékony legyen a talpa! Még akkor is, ha kinti cipő. Mi annak idején kaptunk ajándékba egy keménytalpút és olyan csúnyán csapkodta benne a lábát a kisfiam, hogy többször nem is mertem ráadni. Pedig márkás kis mini sportcipő volt. Azóta nagyon odafigyelek a kényelmességére. Nekünk az Elefanten jött be. Drága, de nagyon jó, különösen azok a típusok, amiknek egészen hajlékony talpa van és csak a talpgerincén megy végig a gumi, oldalt vannak kis szünetek közte. Remélem érthető volt, nézd meg a Deichmann, vagy az Elefanten honlapján őket.
2009. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi. a Deichmann katalógusban néztem a cipőket. nagyon tetszenek. talán ma du. elmegyünk megnézni (Pécs).

köszi a tanácsokat.

2009. aug. 18. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Deichmanban szoktam venni én is cipőket. Mind magamnak mind a babónak. Nekünk bejött:-) Első voltam
2009. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát remélem, nekünk is jó lesz majd. köszi.
2009. aug. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!