Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a szülés utáni...

Hogy lehet a szülés utáni striákat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok striám van,ugyan már halványodott de rettenetesen zavar.kentem magam terhesség alatt krémmel de nem számitott semmit.másfél év alatt halványult el.valahogy csak el lehet tuntetni.15kilot hiztam terhesség alatt es fogytam 21et.köszi a segitseget elore is.
2012. máj. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz hir! végleg nemtudod eltüntetni! csak plasztikai műtéttel! ne dölj be a méregdrága krémeknek sem mert legfeljebb egy nagyon picit halványit rajta de szemmel alig láthatóan..
2012. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:
100%

Én is így tudom, ez genetika kérdése. Halványodni fog, de eltűnni nehezen vagy sehogyse.

Barátkozz vele, amennyire sikerül. :S

2012. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az irharéteg is szakad, nemcsak a bőr, krémekkel esetleg javítani lehet kicsit, tehát sehogy...
2012. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem plasztikai oldalakat de sehol sem találom úgy hogy striák kezelése vagy hasonló. az árára lennék kíváncsi.
2012. máj. 21. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy keresd hogy hasplasztika!ha a hasadon van..mert ez nem egy egyszerű eltüntetés valami lézeres kütyüvel sajnos..akkor már én is mentem volna:)konkrétan kivágják a "szétrepedt bőrt" és összevarják..:-S
2012. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió,

szerintem felesleges plasztikáztatnod... :)

Nekem a régi striáimra a reconstria krém bevált: ugyan nem tüntette el a hegeket teljes mértékben, de nagyon szépen elhalványította őket. Én ezen az oldalon találtam: www.striakezelese.hu

2012. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A krémetek semmit sem ér, a kis "minták" amiket küldtetek mellé, úgyszintén mehet a kukába...


Stria ellen mit?

Sport és egészséges táplálkozás! :)

2012. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!