Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő és szandál + Superfi...

Első cipő és szandál + Superfit? Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Ma elruccantam Martfűre és betértem a cipőgyárba. Úgy gondoltam, hogy körbenézek az ottani boltjukba. Rengeteg gyerekcipő volt és rettentően alacsony áron (2-3-4 ezer forintért).. megéri megvenni első cipőnek/szandálnak?

Nemsokára vennem kell a lányunknak cipőt és akkor elvinném őt is magammal.

Megnézegettem őket, de nekem nem tűnt fel semmi, ami miatt gond lenne a cipővel. Max. esztétikai jellegű problémája lehet, de az kit érdekel?!


Ti megvagytok ezzel a fajtájú cipővel elégedve?


2012. máj. 21. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk is az első szandink ilyen márkájú volt.nagyon szerettük.kényelmes,szép.Már lelógott a lábujjai akkor is azt akarta felvenni.Könnyen feltudta venni egyedül is nagyon ragaszkodott hozzá.Azóta már cipőt is vettünk.sajnos én nem jutok hozzá ilyen olcsón:(
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó, a fiamnak is ilyen volt az első cipője, aztán vettem neki szandált, majd téli bakancsot is. Ennyi pénzért pláne megéri.
2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jók!

Cipőt mindig olyat veszek, de tavaly a szandija is Superfit volt. Ennyi pénzért meg... De jó Neked! :)

2012. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tehetem CSAK SUPERFIT-et veszek.

Sajna itt pesten 15 ezerbe kerülnek.


Komolyan pár ezer forint a gyártónál??

2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen.

I., II., III. osztályú cipőket árulnak itt.

Esztétikai hibája lehet (pl. apró kopás van a cipő tetején), vagy esetleg a ragasztó anyag (talp és felső között) kicsit kijött és úgy száradt meg...

A szandálok I. osztályúak csak és a cipők I, II. osztályúak.


Ma néztem egy csizmát télire.. bolti ára van vagy 28 ezer, itt 15ért megvettem.

A lányomnak vettem egy szandált és egy zárt cipőt 9ezerért összesen...

2012. máj. 22. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, én kérdeznék csak, illetve annyi, hogy én is mindig superfitet vennék gyerekeimnek, csak tényleg nagyon drága, de nagyon jó is.

Láttam felnőttben is, lehet, hogy egyszer én is kipróbálom.

És milyen gyártmányú gyerekcipőket árulnak még ott?

Bolt elérhetőségét megadnád?

Köszi

2012. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF

Valami nekem nem tiszta...

A Superfitet Ausztriában gyártják. Akkor hogy kerül Martfűre???

2012. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is onnan vannak a cipőink, az őszi cipőnk(bőr) 2000 Ft volt, mert elméletileg, színben eltért a kettő, de senkinek nem tűnt fel. A téli csizmánkat, még nem láttam, mert apukám vette ott 4200Ft-ért, bundásat. De biztos jó lesz, már sok cipőnk volt onnan, a lányom imádja őket.

2012. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Eredetileg Martfűn gyártották. Ill. gyártják is az "alkatrészeket" hozzá.

Ausztriában rakják össze őket.

Úgy kerül egyébként Martfűre a cipő, hogy a selejtet ebben az országban (Martfűre!) gyűjtik össze és adják el.


Most vettem téli bakancsot a lányomnak, nincs hibája (észre se vehető rajta semmi!) 3660 Forintért.. a bolti ára 10ezer felett van.


Még a hül*ének is megéri oda menni..

2012. okt. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!