Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bentre talpbetétes, bokafogós...

Bentre talpbetétes, bokafogós szandál, kintre puhatalpú bőrszandál? Mit gondoltok? Így helyes lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, nem tudom, hogy jó-e így. Annyi különbséggel, hogy sík felületre bokafogós, göröngyösre puhatalpú.
2012. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így értettem én is. Te bentre adsz cipőt/szandált a babára?
2012. márc. 26. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem adtam rá bentre cipőt, kintre pedig csak puha hajlékony talpút. Így tavaszra, nyárra soha sem vettem neki bumszli magas szárú cipőt szandált. Tavaszra egy Nike vagy Adidas sporcipő, nyárra siesta szandi.
2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!

És hajlékony talp alatt mit értetek? (Liliputi, Pediped, ilyenek??)

2012. márc. 27. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden pediped puhatalpu. Ami masfel eves kor felettieknek van, az csak hajlekonyabb, de mar nem az a nagyon puha. :-)
2012. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Igen, adok rá bentre szandált, mert oké, hogy mezítláb a legjobb, na de nem sík felületen. Úgyhogy én ezért adok rá bentre bokafogós cipőt.

Nekünk Liliputi van. :)

2012. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Melyik Liliputi fogja a bokát?
2012. márc. 27. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Liliputit csak kintre használunk, bentre Elefanten cipője van.

2012. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!