Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült a babátok...

Hogy sikerült a babátok keresztelője? Volt esetleg utána összejövetel?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok h jól viselte e?Nem hagytatok e otthon semmit stb...
2012. máj. 21. 20:47
 1/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Remek volt! :) Végig sírta a templomban,majd amikor kiléptünk mint ha elvágták volna.Vittem én ropit innivalót de semmi nem hatott.Hála istennek senkit nem zavart mert csak őt keresztelték és a pap is megértő volt!

A másik két gyereknél nem volt semmi gond.

A kicsi 1 éves volt a keresztelésén,a nagyot fél évesen a középsőt pedig egy évesen keresztelték.

Az utána következő családi ebédet már nagyon élvezte!

2012. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vittem itatópoharat, mert csak az nyugtatta meg, ha azt rágcsálhatta. Bár máskor csak ivásra adtam oda neki, de akkor nyugodtan rághatta, mivel máskülönben ordított volna végig...

Lányomat 5 hónaposan kereszteltük és amúgy 7 hónapos koráig volt extrán sírós, így a keresztelő is kicsit sírósan telt (bár az itatópohár sokat segített).

Volt utána összejövetel - egy kis ebéd, egy kis beszélgetés. Jól sikerült és ott nem is volt nyűgös annyira a lánykám, ja és sokat aludt szerencsére. :)

Amúgy minden rendben zajlott a szervezést illetően.

2012. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk múlt hónapban volt a keresztelés.Egybe volt kötve a szülinapjával.(1 éves)A templomban nem nyüzsizet hallgatta a dolgokat.Csak rossz időben volt,mert akkor szokott aludni, és féltem hogy sírni fog...de nem.Mikor leöntötte a papa szentelt vízzel elaludt!:)
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sziasztok, tegnap volt a kislányunk keresztelője és nagyon jól sikerült, 4 hónapos. A templomban nézelődött közben és amikor leöntötte a pap szenteltvízzel meg sem mukkant. Otthon szűk családi ebéd volt, azon is minden ok volt. Nagyon büszke vagyok rá. Én is vittem minden kelléket de szerencsére semmire nem volt szükség, előtte lakott jól.
2012. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h leírtátok,h milyen volt:)Várom még a válaszokat.
2012. máj. 21. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ikreim 2,5 hónaposak voltak amikor meg lettek keresztelve. A templomban végig aludtak. Nyár volt, így egy kis kerti partit tartottunk utána.
2012. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 1 hete volt, de szinte végig sírta, aztán ahogy kijöttünk a templomból, abbahagyta. (Kicsit megviselték az események:-))Utána elmentünk egy közeli étterembe, ott aludt egyet, aztán, amikor felkelt nagyon jó kedve volt. (7 és fél hónapos, lányka)

A fiam (ő 4 hónapos volt, amikor megkeresztelték) nem sírt egyáltalán, tök nyugodt volt.

2012. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!