Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában ölelt meg...

Mennyi idős korában ölelt meg először tudatosan a babád?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár kövezzetek meg, de én az első ölelésre nem emlékszem... ő nagyon bujcsis baba volt, örökké rajtam csüngött amikor csak lehetett (most 3.5 évesen is ilyen még :) lehet hogy azért, mert korababa volt és kenguru-módszereztünk stb, rettentő sokat volt bőrkontaktusban)

Viszont 17 hónapos korában megkaptam a valaha is volt legszebb névnapi ajándékomat: aznap reggel ahogy felébredt, csillogó szemmel, mosolyogva rámnézett és életében először közölte: szejetlek anyucika!!!

2012. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél évesen már sokszor odakúszott hozzám amikor ültem vele a földön és odadugta a kis fejét hozzám :)) Szerintem már ez is tudatos volt. Most 14,5 hós és már egy ideje minden nap jön és átölel valamilyen formában :))
2012. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemrég kezdte, 21 hósan. szabályosan odaszalad, átkarol, átölel. mennyország!
2012. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon korán kezdte, azt hiszem igazán tudatosan 6 hónapos korában kezdte el a nyakamba dugni a fejecskéjét, és rá nem sokkal ha felmászott az ölembe akkor átkarolt, és nagyon rövid idő volt míg rájött, hogy a kettő együtt a legjobb. A mai napig ilyen fiú, mondjuk még mindig kicsi, 11 hónapos :-)
2012. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most 18 hós, már kb 3 hónapja ölelget és puszilgat.
2012. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Fiam kb.1 hónapja ölelget és puszilgat is.Most 20 hós.
2012. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21-21 hós korában.

Két éves, ha azt mondom neki szeretlek csak úgy rombol megölelni (ő még nem tudja mondani:).

2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18-19 hósan
2012. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!