Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin 682 babakocsi...

Pierre cardin 682 babakocsi valóban szűkebb, kisebb babáknak való, vagy csak én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a babakocsi,de félek,hogy túl szűk!!

Lányom 4 kg-val és 55 cm-vel született,doki szerint a mostani baba is ehhez hasonló méretekkel fog rendelkezni, aug. végére vagyok kiírva.


2012. máj. 22. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, de nem látom kicsinek. Mondjuk nekem nem is tetszenek azok a böhöm babakocsik :) A mózest 6 hónapos koráig használtuk, még utána is jó lett volna a méret alapján, csak nem látott ki belőle és sokat sírt benne. Így lecseréltük a sportrészre. A hordozót is kihasználtuk rendesen. Azt is azért cseréltük le az autóban 8 hónapos korában, mert abból sem látott ki és nem szeretett már utazni benne. De méretre még akkor is megfelelt volna. Viszont az a jó ebben a tipusban, hogy a hordozóhoz is van lábzsák (a legtöbb babakocsi hordozójához nincs), és mivel augusztusban szülsz, így télen nagyon jól fog jönni.
2012. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van.Lányom 3350grammal és 57!!centivel született.Nem szűk szerintem.Tökéletesen elfér benne.Még a mózest használjuk.Habár te télen fogod használni a mózest.Bundazsák, sok ruha,Hááát nem tudom...
2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és szerintem is elég szűk. Télen a bébihordót elég nehezen tudtuk használni a ruha miatt, alig fért a pici. De megoldottuk. A sportrészt is kicsinek, szűkebbnek találom, mint más kocsikét, viszont kisebb helyeken is elférek vele, és a váza is elég könnyű. Ha sokat utaztok ez jól jön. HAsonló árban a giraffe, azt is nézzétek meg szerintem, az valamivel nagyobb, és könnyebben rátehető a bébihordó, mózes.
2012. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!