Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC Design babakocsi 3-Tec-ről...

ABC Design babakocsi 3-Tec-ről mik a véleményetek?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!
2012. máj. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hááát, ha teheted, kerüld el.

Sok babakocsit próbáltam, köztük ezt is. Nekem a régebbi típús volt, ami azt jelenti, hogy a váz ugyanaz, csak az ülés más, jobb. Teljesen fektethető, texilmózessel. De dög nehéz... Ezért patkára menni, meg bármit csinálni vele, nehéz. Egy kézzel tolva kijött az ínhüvelygyulladásom... Az újnak a sport része meg maga a vicc, nagyon kicsi.

A cobra, és a mamba típusok viszont nagyon könnyen irányíthatóak. És még nagy tárolójuk is van. Egyetlen hátránya van ezeknek csupán, hogy nem ültethető fel teljesen a sportrész, amit nagyobb korukban nem igazán szeretnek (legalábbis az enyémek), mindig húzták fel magukat.

2012. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Közben utánanéztünk, árban sem megfelelő a mi pénztárcánknak, így tovább nézelődünk :)

2012. máj. 21. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha adhatok tanácsot, :), tényleg sok kocsit próbáltam már. Inkább legyen minőségi használt, mint új, de silány, pláne, ha több gyerkőcöt is ki kell szolgálnia.

Imádok babakocsiakt keresgélni, ha esetleg megmondod, minek kell megfelelnie, szívesen keresgélek Neked, meg alapból sok típust ismerek már :)

2012. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az van, én imádom! Nem tudom, nekem nem annyira nehéz,hogy ne tudjam bedobni a csomagtartóba.

Imádom,hogy 3 kerekű, nagyon könnyű irányítani!

Én nem bántam meg!

2012. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!