Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ott hagynátok 15 hónapos...

Ott hagynátok 15 hónapos babátokat egy hétvégére a nagyszülőknél? Péntek délutántól vasárnap délutánig?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ. Ha megbízom a nagyszülőben és úgy gondolom, hogy képes annyi idősen gondoskodni a gyerekről, akkor igen.
2012. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Én biztos, hogy nem, de mindenki másképp csinálja. Mi nem vagyunk napi kapcsolatban a nagyszülőkkel, így még 2 évesen sem hagytuk ott még fél napra sem. Ráadásul nem fiatalok már, apósom tuti nem tud rá vigyázni, anyósom tudna, de amikor süt-főz, nincs ki vigyázzon a gyerekre. Anyósom fél napokat is eltölt a konyhában, hogy legyen 5 féle sütemény.

Lehet, ha vigyáznia kellene az unokára, nem állna annyit a konyhában, nem tudom.

Egy szem fiúk van (férjem), egy szem unokával, tapasztalatuk nincs e téren, a férjem is elmúlt 45 éves. Rég volt amikor utoljára 2 évessel volt dolguk.


Ez az én indokom, de mindenkinél más a helyzet.

2012. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nem,de nem a lányom vagy a nagyszülők miatt,hanem miattam.Én nem bírnék ki egy hétvégét még nélküle.
2012. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

én igen, anyukám nagyon fitt, ráadásul sokszor találkoznak, szóval lemértem már, hogy tud vele bánni

(azaz etetés, pelenkázás, fürdetés és lenyugtatás..végül is ez a fő)

2012. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Én biztosan nem. Kicsinek tartom ahhoz, hogy ennyi időt külön legyen tőlem.
2012. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ott szoktam hagyni,sokat vannak vele,mind anyóssal,mind a szüleimmel,de ennyi időre biztos nem.És nem azért,mert nem bízom meg a nagyszülőkben,hanem azért mert a lányom nincs el ennyit nélkülem.Pár óra után már nyivákol.És mellesleg én se lennék nyugodt,állandóan azon járna az eszem,mit csinálhat vajon,jól van-e stb.
2012. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, hogy a gyerek mennyire anyás, rá lehet e bízni bárkire aki nem anya, és hogy a nagszülők milyen kapcsolatban vannak a picivel, napi szinten találkoznak vagy csak havonta, ünnepekkor stb. Ha ismeri őket, tehát mondjuk hetente találkozik velük és jól el van velük, és már vigyáztak rá pár órát amit agyerek nem üvöltött végig, hanem szinte észre se vette hogy nincsen anya csak nagyi, akkor rájuk bíznám. Utazás előtt érdemes tartani egy próba napot, hogy a nagyi etesse meg, fürdesse, tegye le aludni és ilyenkor előjönnek azok a dolgok amiket esetleg nem tud (hol a törölköző vagy hogy is van az esti rutin, kedvenc alvós állat stb) és akkor élesben nem lesz olyan nagy az izgulás egyikötők részéről se, másfelől a gyereknek se lesz teljesen ismeretlen a hyelzet amikor valóban nem lesztek otthon.
2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Fasza,hogy aki nem hagyná az le lett pontozva...érdekes...én nem ítélkezek...ostoba libák!
2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Most akkor a pontozók szerint az a válasz kevésbé hasznos, hogy "nem hagynám"????

És megírná valaki, hogy miért?

UramIsten, hogy mekkora gyökerek írnak ide ...

2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem, pedig nekem természetesen minden válasz hasznos, hiszen tapasztalatok érdekelnek.

Köszi a válaszokat egyébként!

2012. máj. 22. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!