Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányom -életében...

14 hónapos kislányom -életében először- nem itthon alszik hanem nagyszülőknél. Ti is így voltatok?

Figyelt kérdés
Azt hittem jó lesz kicsit felelősség nélkül, de nagyon hiányzik már most. És még csak egy órája nincs itthon...

2011. dec. 10. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi. Jó helyen van, kapcsolódj ki, romantikázzatok kettesben! Élvezzétek, használjátok ki. Meg kell tanulni nektek és neki is jól érezni magatokat nélküle. Először mindenkinek ilyen, de koncentrálj arra, amiért lepasszoltátok otthonról ;)
2011. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Az enyémek már 6-7 hónaposan is ott aludtak a mamánál. Soha nem problémáztunk emiatt. Neki is kell,hogy kicsit "elszakadjon" a szülőktől.
2011. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én "csak" 2 éves korában engedtem a mamánál aludni, akkor azért már könnyebb volt, de hiányzott :) ugyanakkor jól esett addig aludni amíg magamtól fel nem ébredtem :)

utána persze egyből rohantunk érte, ő ennek kevésbé örült, épp szalonnáztak a papával ;)

2011. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. :) Nagyon jó helyen van, próbálj kikapcsolni és pihenni egy jót. :)

Nekem is ilyen nehéz volt...de utána rájöttem, hogy az sem jó ha fél óránként telefonálgatok, hogy hogy van...úgyis hívnak ha gond van..de nem lesz! :)


Hidd el, neki is nagyon jó, hogy picit kizökken a hétköznapokból. :)

2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, aranyosak vagytok nagyon :) Megyek, lazítok/unk :)
2011. dec. 10. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Tervezem, hogy másfél évesem a mamájánál aludjon, de attól tartok én meg itthon nem fogok aludni :)
2011. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Az én fiam már 4 hónapos aludt a mamánál. Most 10 hónapos, havonta legalább egyszer ott alszik, hogy mi a férjemmel kettesben lehessünk.
2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék, ha a lányom ott aludna néha a mamánál, de nagyon anyás, nem tudom, hol rontottam el. jó lenne kicsit pihenni.20 hós. használd ki a szabadidőt :)
2011. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lányom 1,5 éves volt, mikor először aludt a mamánál. Mi nagyon romantikusra vettük aznap este a dolgokat. Fürdő, gyertya, borozás, és bömbölés a kádban...:) Így utólag vicces. A lányom túlélte, sőt, jól is érezte magát, szépen evett, aludt játszott, csak én spiláztam túl a dolgot.

A 2-nál már könnyebb lesz, már én sem sírok, ha nem itthon alszik.

2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés!

19 hósommal én is tervezem ezt a dolgot csak már a gondolattól is hiányzik a fiam!pedig tudom előbb-utóbb eljön ez az idő is és hát jobb lenne előbb mert ő jövöre megy bölcsibe úgyhogy szokni kéne neki az idegen helyen alvást!

2011. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!