Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordult meg a babád?

Mikor fordult meg a babád?

Figyelt kérdés
2hónapos a lánykám.Többet hason van, felemeli a fejét,nézelődik,rugdos a lábával.Néha eldűl..mikor fog megfordulni?Melyik megy könnyebben nekik a hasról hátra vagy a hátról hasra?

2012. máj. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag későn, mert lusta babám van. Elmúlt hat hónapos! :)
2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tegnap először a hátáról a hasára és vissza:)

Csodálatos érzés volt:)

És pont tegnap töltötte a 6 hónapot.

Koraszülött baba volt.

2012. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már 4 hónaposan kezdte a kislányom. De a fiam lustább volt ő kb. 6 hónaposan.
2012. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam először hátról hasra 3 hónaposan fordult és 4 hónaposan hasról hátra.Ő utált addig hason lenni,míg magától nem fordult meg.
2012. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos, ma este letette az apja az ágyba háton, mire bementünk, hason volt. Ez az első igazi hátról hasra fordulás. Hason sokat van és szereti is, mint a tiéd, már 7 hetesen előfordult, hogy "elhúzta a feje" és elborult, de én ezt a mai akcióját tartom az igazi első forgásnak.
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
7 hónaposan hátáról hasára! (Későn :/) viszont hasról hátra 3 hónaposan! Ez nem tudatos súlypont helyezés náluk! Várj szépen türelmesen... Minek siettetni a kis fejlődésüket!? Nem fog 4 hónaposan ülni......
2012. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 hónapos, nemrég fordult át hátról hasra, azóta egész nap ezt csinálja!:)

De visszafelé még nem látom,hogy erőlködne!

2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 hós volt amikor hátról hasra fordult, aztán 5,5 hós amikor vissza hátra. ő sose aludt hason, nem is szeretett, valószínűleg azért csinálta fordított sorrendben
2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos volt mikor először a hasáról a hátára fordult. Aztán kb 1 hónapig semmi. Kb 3 hete "indult be" ismét, egy nap már sokszor átfordul, már nem lehet őt a nagy ágyon egyedül hagyni egy pillanatra sem :). Kb 1 hete nagyon ritkán már vissza is fordul hasra (szerintem ez a nehezebb). 1-én lesz 6 hónapos. Egyébként ő sokat van hason, úgy is alszik (csak úgy tud). Ja, és kis súllyal született, enyhe nyaki hypotóniája volt.
2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!