Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan fordult hasra,...

Hány hónaposan fordult hasra, majd vissza (hasról hátra) a babád?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 és fél hónaposan.
2011. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4 hónaposan hátról hasra, 4,5 hósan hasról hátra.
2011. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első kettő négy hónaposan, a 3. hat hónaposan. Azóta meg sem áll, egyfolytában forog.
2011. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám hétfőn lesz 16hetes és tegnap fordult először hasról hátra(balról-jobbra),ma reggel szintén hasról hátra csak a másik irányba.Hátról-hasra még nem tud.
2011. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 hetesen fordul már hátról hasra és hasról hátra
2011. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 hetes, a hasról hátra már megyeget. Csak még a keze miatt sírásba torkollik. :)

De hátról hasra esze ágában nincs forogni. :D

2011. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. fiú

4 hónaposan hátról hasra, 5 hónaposan vissza


2. lány

3 hónaposan hátról hasra, 4 hónaposan vissza

2011. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Most 14 hetes és kb. 2 napja fordul át hátról hasra, hasról hátra kb. egy hónappal ezelőtt fordult át, kicsit aggódom is, mert szerintem kissé korai meg pl. a babakocsi mózesével úgy közlekedünk, hogy a lábai az égnek állnak és folyamatosan emelgeti a fejét pár cm-re, vagyis fel akar ülni, de én nem segítek neki, nagyon korai lenne, így is elég nagy baj az nekem, hogy etetés után leteszem a játszószőnyegre és azonnal fordul át hasra, kitámasztja magát, majd mint aki kúszni készül erőlködik és amúgy is elég bukós baba, emiatt meg aztán különösen.
2011. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasról hátra 4 hónaposan.Nagyon akarta, mert szenvedélyesen utál hason lenni.:)) Hátról hasra kicsit később, 6 hónaposan.Most 8 hónapos, és folyamatosan forog, le se lehet lőni.Amikor ő fordul hasra, akkor nagyon élvezi.
2011. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hátról hasra 3 hónaposan, vissza 4 hónaposan:)
2011. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!