Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találhatok bébiszittert?

Hol találhatok bébiszittert?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható az iroda által közvetített?

Vagy próbálkozzak bölcsinél, ovinál?


2012. máj. 23. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is van fent egy oldal, ahol bébiszitterek várják a szülők jelentkezését. Keress rá a google-ban. Hová valósi vagy?
2012. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Elég sok bébiszitter ismerősöm van, sőt én is az vagyok, mellette bölcsiben vagyok gondozónő.
2012. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapest, 14.
2012. máj. 23. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Esztergomban valaki?
2012. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuális én szívesen vállalnám de csak nyárra...ha érdekel írj privátba. Igaz,nem vagyok képzett bébiszitter de a családban és azon kívül is én vigyáztam a gyerkőcökre. Úgy gondolom,nem vagyok egy megbízhatatlan személy és koromhoz képest talán túl érett vagyok valamilyen szempontból. Remélem még aktuális mert jól jönne a plusz pénz,hogy otthon betudjak ezzel is segíteni :)18/L
2012. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!