Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy választottatok bébiszitte...

Hogy választottatok bébiszittert, mik voltak a fő szempontok nálatok? Hány hónapos korában bíztátok először rá a babát és mennyi időre? Volt bármi gond?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évesen bíztam rá a kislányomat 2x, mert bölcsiben járvány volt, nem lehetett vinni, nekem meg azokon a napokon vizsgám volt, nem maradhattam itthon vele, anyja elhagyott minket régen, a szüleim meg vidéken élnek, szomszédok is dolgoztak.

Az egyik bölcsis anyuka adta oda a bébiszitter számát, hogy megbízható a lány.

Kislányom kb. 5 perc alatt feloldott és nagyon jól érezték magukat, nem volt gond. Mondjuk a kislányom hamar barátkozik.

22F

2012. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a szomszédban lakó egyetemista lányt kértem meg, orvosnak készül, nagyon kedveltem, és a gyerekekkel is mindig kedves volt, ha összefutottunk, így nem volt kérdés, hogy őt választom. Idegenre nem szívesen bíznám őket.


Kb. 2 évesen bíztam rá először az ikreket, először 1-2 órákra, míg ügyeket intéztem, sportoltam, fodrásznál voltam stb., aztán már esténként is, mikor elmentünk a férjemmel.


Semmi gond nem volt, azóta eltelt 4 év, és a kistesókra is ő vigyáz. :)

2012. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fel eves koratol 1 eves koraig napkozben bebiszitter vigyazott ra, mig en dolgoztam. Kulfoldon eltunk, de itthonrol ajanlottak valakit, aki kint volt nalunk fel evig. Egy fiatal egyetemista volt, keves tapasztalattal, de nem volt semmi gond. Amiota itthon elunk, anyam baratnojenek az unokaja szokott atjonni vigyazni a lanyomra. Csecsemogondozast tanul, imadjak egymast a lanyommal, kozel lakik es orulok, hogy tud segiteni.
2012. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!