Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám fejkörfogata,32,5cm...

Babám fejkörfogata,32,5cm volt mikor született, most 6 hónaposan 41,5cm. Szerintetek is kevés? A testéhez képest arányos szép feje van. Védőnő és gyerekorvos szerint kicsi a méret.

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 13:38
 1/4 Kerria ***** válasza:

mi 6 hónaposak vagyunk és most 43 cm a fejkörfogat, szerintem nem kicsi, vagy legalábbis nem vészesen.


Dokit nem kérdezted meg mitől, vagy hogyan lehet ez?

2012. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!!! A babám feje születéskor 33 cm volt, 6 hósan 42! Senki nem mondta, hogy kicsi lenne! Ne aggódj! :)
2012. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy arányos legyen. És a Te babád már kisebb buksival született, persze, hogy nem nő neki olyan gyorsan. Szerintem ne aggódj.


(Középső lányomnak 6 hósan 44 cm volt, de ő 35 centis fejkörfogattal született. A legkisebbnek 42 cm volt 3 hósan, most 5 hósan talán 44, de ő is 34 cm-es fejkörfogattal született és kimondottan nagybaba.)

2012. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 6 hós és a fejkörfogata 42 cm.

Koraszülött volt és nagyon arányos baba.

2012. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!