Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvosi jogosultsággal kapcsola...

Orvosi jogosultsággal kapcsolatban nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

Beköltözött hozzám egy fiatal pár, és van egy kisbabájuk.

Azt állítják, amíg nem jelentem be őket, addig nem tudják elvinni a kisgyereket orvoshoz!


Ez igaz?

A védőnő jár hozzájuk, és úgy tudom, azt a gyerekorvost választják, akit akarnak!


A szakellátással kapcsolatban mi a helyzet?

Gondolok itt kórházra ilyesmi.


Nekik vidéken van bejelentett, én meg pesti vagyok.


Segítsetek légyszives, tisztán akarok látni!



2012. ápr. 28. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én csak józan paraszti ésszel gondolkodva: szerintem a védőnő adja le a listát a lakcímekkel együtt a gyerekorvosnak, ő pedig aszerint meg ki hozzájuk 1. alkalommal, amikor hazajönnek a kórházból.

A többi kérdésben nem tudok választ adni.

2012. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szükség van már a védőnői ellátáshoz is a lakcímre.Gondolom a védőnő csak szivességbőlmegy most hozzájuk.

De mi a gond ezzel? bejelentkeznek ideiglenesre és annyi.

Nekem is 3 lakás van kiadva,mindíg bejelentkeznek a lakók

2012. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintem a gyerekorvos sima ügy, hiszen nekem sem a bejelentett címemen van a körzetim, azt szabadon választhatom.

Az érdekelne nagyon, hogy a szakellátással mi a helyzet, ha kórházba kéne mennie!

2012. ápr. 28. 16:16
 4/18 A kérdező kommentje:

Az ideiglenes bejelentkezéshez én is kellek ugye?

Elég ha csak a kisgyereket bejelentem egyenlőre?

Nincs túl nagy bizalmam...

2012. ápr. 28. 16:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs bizalmad? ott a szerződés gondolom abban tisztázva vannak a feltételek. Mitől félsz? akkor jelented ki amikor akarod.
2012. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert az volt megbeszélve, hogy 3 hónap után, és ha rendesen fizetnek. Eddig is voltak sajnos gondok.

Rossz érzésem van :S

2012. ápr. 28. 16:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 hónap után? aszerződés? de miért? magadnak csinálsz rosszat. téged véd,hogy ha nem fizetnek akkor kirakhasd őket azonnal és ottfogd a kauciójukat.

de mitől félsz? Nem fizet kirakod és kijelented.

2012. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Van szerződés természetesen, a bejelentett ideiglenessel akkor nem élhet vissza?

A 3 hónap erre vonatkozott, hogy 3 hónap után jelentem be őket.

2012. ápr. 28. 16:26
 9/18 anonim ***** válasza:
nem élhet vissza.
2012. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaidat!


de még mindig tudni szeretném, hogy összefüggésben van-e a bejelentett lakcím az orvosi ellátással?

2012. ápr. 28. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!