Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron milyen gyakran mossátok...

Nyáron milyen gyakran mossátok babátok haját?

Figyelt kérdés
Ha minden nap játszin vagytok, tiszta homok a gyerek, akkor minden este megmossátok? Viszont ha nem is megyünk játszira, akkor is nagyon beizzad a feje. Kislányomnak viszonylag rövid haja van, ezért minden nap leöblítjük neki, heti 1× samponozzuk is. 15 hós. Gondolkodom mi lenne, ha hosszú/hosszabb haja lenne.
2012. máj. 23. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon babasampon 250 ml :) remélem, tudtam segíteni! :)
2012. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minden nap , felhígított babe samponnal- a normál

jól esik neki ,és hamar szárad

2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyáron napi szinten mosom a haját, akkor is ha nem homokozott. Leizzad a feje.
2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy mosom ahogy Te. Illetve ha a fejére keni, az ebédet, akkor este hajmosás samponnal. Egyébként ki nem állhatja.

Nyáron hagyd inkább rövidre, nem melegíti még az is.

Kisfiam van, természetesen neki nem lesz hosszú haja, de én így is előveszem a hajszárítót, főleg télen.

2012. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 2 hajmosás nyáron + extrém esetek, amikor csutkára telemegy homokkal.

Két gyerekem van, egyik sem az az igazi homokszórós fajta. Ha csak játszanak a homokban, attól nem lesznek tele homokkal.

2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nyáron naponta mosom a haját,mert megizzad a kis feje.A kislányomnak Nivea Baby-vel mosom a haját.
2012. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennem is most merült fel ez a kérdés, mert tavaly még ugye elég pici volt, kevés hajjal. Most nagy a haja, bejött a meleg, én nem akartam mindig samponozni, de hozzánk nemrég jött be a meleg, azóta mosom minden nap, mert büdös, úgy beizzad.
2012. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió,

mi általában hetente egyszer, nagyon max. kétszer mosunk hajat. Ha csak homokos lett a haja, akkor szerintem csak fésüld ki. :) Persze ha ragad, akkor én is megmosnám. Szerintem, ha lehet, kerüld el a mindennapi hajmosást... Amúgy mi frezy-s babasampont használunk, ami gyógynövény-alapú, ettől még soha nem pirosodott be a kicsim szemecskéje. Merem ajánlani mindenkinek. :)

2012. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!