Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran mossátok...

Milyen gyakran mossátok babátok haját? Milyen samponnal, mennyi idős a baba, mekkora a hajmennyiség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

10 hónapos, sűrű hajú kislegény

kb heti 2x, simán a fürdővízzel mosom neki

2012. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én baba samponnal mosom nekik szintén kb 2szer (kisfiam 3és fél,kislányom 2lesz)együtt fürdenek még,így néha egyébként is vizes lesz a hajuk,de 2szer mosom samponnal.

elég dús hajúak,kislányom haja pedig váll alá érő..

2012. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Heti 1x, de akkor is végig ordít, és 2 ember kell hozzá.

Márciusban lesz 2 éves. Johnson's samponnal mossuk - tehát nem is csíp - , mégsem bírja. :-((

Nem sok haja van, még csak most kezd dúsulni, de nem hosszú.

2012. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos, 6 hónapos kora óta heti 2x mosom neki Gabi samponnal. Hosszú, sűrű haja van.
2012. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kis kopaszkám van, minden másnap leöblítjük a fejét, ahogy megtörlöm, meg is szárad. :) 7 hónapos.
2012. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kerria ***** válasza:
6 hetes, fürdetővízzel mosom meg neki minden fürdésnél.
2012. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1 éveseimnek hosszú, de vékony szálú, nem túl sűrű a hajuk. Hetente 2x mosom Johnsons samponnal vagy Bümchennel. (Fürdéshez a patikás fürdetőt használjuk).

Utána törölközővel töröljük szárazra, a hajszárító nem jött be nekik...

2012. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4 hónapos, hosszú, de még nem túl sűrű a haja. Hetente 2x mosom Neogranormon samponnal.
2012. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10 hónapos kislány, sűrű és hosszú hajjal. Hetente egyszer mossuk, Babé koszmó elleni samponnal, megelőzés miatt, mert volt neki kétszer is egy kicsi.
2012. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Babéval fürdetek, Johnsons samponnal pedig a haját mosom, egy éves kislány, elég sűrű, és hosszú a haja. Hetente 2szer én is. De az nem igaz, hogy nem csíp, egyszer direkt kipróbáltam, megmostam vele az arcom, és belefolyt a szemembe. és csípett:((
2012. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!