Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felháborító? Veletek történt...

Felháborító? Veletek történt már valami ehhez hasonló eset?

Figyelt kérdés
Képzeljétek, ma felborultunk a 10 hónapos kislányommal bicajjal a zebránál.... Nekünk jöttek :( Tudom ez nem egy fórum de még mindig sírok :'( És ami felháborító most így vissza gondolva az az hogy miközben boncoltam ki a gyerekülésből az ordító gyereket remegve sírva egyetlenegy csöves jött oda segíteni...... Engem ez a tény letaglózott.... Megállt mindenki bambulni de senki nem állított fel onnan minket csak ez a hajléktalan bácsi :( Rögtön mondta hogy itt van egy percre gyerekorvosi rendelő, jött velünk bekopogott.... szóval nagyon segítőkész volt....! Szerencsére lányomnak semmi baja az ottani doktornő nagyon alaposan megvizsgálta...! Én össze vissza törtem magam :( de ez a legkevésbé érdekelt akkor! De még mindig ezen gondolkozok EGYETLEN EGY HAJLÉKTALAN..... milyen világ ez???
2012. máj. 23. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen. Érdektelen :(

Remélem Te is jól vagy!

2012. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyon sajnálom :(


mondjuk nem is hasonlítható a tiedhez de én múltkor megkértem a tömött buszon állókat, hogy valaki jelezzen mert gyerekkel, szatyrokkal nem bírok a jelzőhöz férkőzni.

minden túlzás nélkül írom, legalább 25 ember fordult felénk és nézett bambán de senki nem mozdult volna meg :( pedig miből tartana felemelni a kezüket, hogy jelezzenek nekünk? :(

szörnyű, hogy ennyire nem bírnak segíteni manapság :(

borzasztó ami veletek történt, remélem felírtad a rendszámot és teszel feljelentést!

gyors gyógyulást neked!

2012. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Hát ebből látszik, hogy nem minden arany, ami fénylik...Istenem, még jó, hogy megúsztátok, szegény babuci! Együtt tudok érezni, ez egy kegyetlen világ, tele szennyes lelkű emberekkel, de azért még vannak kivételek :) ! Jobbulást!!
2012. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom:( Budapest?
2012. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Fú, majdnem elsírtam magam. Azért tényleg, hogy egy hajláktalanban van csak jó érzés. Másképp fogok rájuk nézni ezután.

Az autós, aki fellökött, meg csak elhúzott? Micsoda szemét. Persze úgyse emlékszik senki rá, hiszen érdektelenek... :(

2012. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

Izé, zebrán szabálytalan bicajjal átmenni, és mint az látható, nem is javasolt.

A kérdésre visszatérve, a mi cégünk parkfenntartást végez, igazából nem kell elképzelnem. A szomrú valóság az, hogy a hajléktalan, sőt még a cigény is figyelmesebb, mint a magyar. pl minap történt, hogy az öreg banya szépen hozza a korcsát, és odapisáltatja a fűcsomóra amnit összegerebélyztél, aztán ha leordítják, szó szerint szarik másra és amunkájára. És az ehhez hasonló bunkóság mindennapos.

2012. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem nem Budapest! Vidék! Párom is rögtön ezt kérdezte hogy felírtam vagy megjegyeztem e....! Akkor per pillanat semmi nem érdekelt csak a gyerekem :( El kellene felejteni így hogy a kicsinek hál'isten nem lett baja de ha a biciklire gondolok görcsbe áll a gyomrom... én többet nem ülök rá gyerekkel :(
2012. máj. 23. 21:16
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
És ha tolta a bicajt? Valahogy csak át kell menni...
2012. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az Isten állatkertje sajnos!!!! Jó Isten. nekem is van 2 kisfiunk, de ha ilyet látnék rögtön segítenék.... Ne foglalkozz a sok barommal, itt látszik hogy a hajléktalan bácsiban több az empátia int a sok okos, tanult emberben. Jobban segítenek mint bárki.....Ezért nem ítélem el én őket mert jobbak sokszor mint a többiek.

Remélem te is jobban vagy azóta...

2012. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nekem nagyon jó tapasztalataim voltak, bár az babakocsival, lehet nem látták hogy babával vagy, bár ez nem mentség. Egyébként sajnos sok a bunkó vezető. És aki nektek ment, csak simán elhajtott?

Próbálj meg pozitív dolgokra gondolni, ne rágd magad ezen.

2012. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!